۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر دست

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

انبر دست

انبر دست ابزاری پرکاربرد برای کارهایی است که به نیرویی بیشتر از نیروی دست انسان ها نیاز دارد. از این ابزار دستی مفید برای خم کردن سیم های ضخیم یا نگه داشتن چیزها هم استفاده می شود. پیدا کردن انبر دست برای یک جعبه ابزار خانگی خوب نیازمند شناختن انواع انبر دست است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

انواع انبر دست

انبر دست انواع مختلفی دارد که هرکدام کاربردهای خاصی دارند. برای پیدا کردن یک انبر دست خوب لازم است که با انواع آن آشنا شوید. در این بخش هرکدام از انواع انبردست را با کاربرد آن به شما نشان خواهیم داد.

انبر دست الکترونیکی

این انبر دست سایز 4.5 اینچ بوده و معمولا دسته های آن فنردار می باشد و از این انبر دست برای کارهای شبکه ای و مخابراتی و همچنین به عنوان یک ابزار هنری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

انبر دست 6 و 7 و 8

انبر دست ها معمولا در سه سایز 6 و 7 و 8 اینچ تولید می شود که معمولا سایز 6 برای کارگاه های برقکاری و یا فعالیت ها ظریف تر و شماره 7 و به خصوص 8 برای فعالیت های صنعتی تر مورد استفاده قرار می گیرند.

انبر دست چند کاره

این انبر دست به گونه ای طراحی شده است که موقعیت دسته ها قابلیت تغییر دارند و با جابجا شدن دسته ها اندازه و نوع یاز شدن فک تغییر می کند.

انبر دست گیره شیلنگ

این انبر دست برای سفت کردن بست شیلنگ های گاز و به طور کلی برای محکم کردن به کار می رود.

انبر دست کلاغی

این انبر دست برا سفت کردن پیچ ها به کار می آید. با استفاده از این انبر دست می توان پیچ و مهره ها را بست.

حالا که با انواع انبر دست آشنا شدید وقت آن رسیده بهترین مارک انبر دست را هم بدانید.

بهترین مارک انبر دست

حتماً شما هم شنیده اید که انبر دست آلمانی بسیار مرغوب است. لیستی که مشاهده می کنید بهترین مارک های انبر دست آلمانی هستند:

·         رونیکس

·         ویها

·         Nws

 

اگر قصد دارید یک انبر دست آلمانی داشته باشید باید یکی از مارکهای بالا را برای خرید انتخاب کنید. اما برندهای دیگری نیز به تولید انبر دست مشغول هستند که آشنایی با آنها مفید خواهد بود.

·         فوجیا(ساخت کشور ژاپن)

·         استنلی(ساخت کشورآمریکا)

·         لیکوتا(ساخت تایوان)

·         و برخی برندها که ابزار چینی خوبی دارند مانند انبردستهای چینی رونیکس ، توسن، وینکس، نووا و ...

قیمت انبر دست

قیمت انبر دست بسته به نوع و برند آن متفاوت است. اما به نطر می رسد انبردست آلمانی از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار باشد. اما رنج قیمتی یک انبر دست خوب چینی را می توان بین 100 تا 200 هزار تومان (شهریور 1401) برآورد کرد.

خرید انبر دست

اگر به دنبال خرید انبر دست ارزان هستید می توانید یک مارک ایرانی را برای خرید انتخاب کنید. فروشگاه الکتروابزار انواع انبر دست های خارجی و ایرانی را با منصافانه ترین قیمت ها دارد. می توانید برای خرید انبر دست ارزان به این فروشگاه مراجعه کنید.