۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انبر کلاغی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

انبر کلاغی

انبر کلاغی یک ابزار با دهانه ای کج و شبیه به نوک کلاغ است. این مدل از انواع انبر دارای زبانه هایی تنظیم شونده می باشد که برای استفاده از آن باید آنها را تنظیم کرد. انبر کلاغی نیز تا حدودی یک ابزار حرفه ای و کارگاهی به حساب می آید و آن را بیشتر در جعبه ابزار کارگاهی می توانیم ببینم تا جعبه ابزار خانگی، اما انبر کلاغی چه کاربردی دارد و انواع آن کدام است را در ادامه بحث بررسی خواهیم کرد.

انواع انبر کلاغی

انبرکلاغی انواع گوناگونی دارد و هرکدام برای منظور خاصی استفاده می شوند. نوع آمریکایی آن یکی از بهترین انواع انبر کلاغی است. در ایران نیز انواع مرغوبی از این ابنر تولید می شود که از خرید آنها پشمان نخواهید شد. لیست زیر ده مورد از انواع خارجی و ایرانی انبر کلاغی است:

·         انبر چپ و راست کن اره مدل YP-180MM

·         انبر کلاغی اروین مدل 10507628 سایز 250 میلیمتر

·         انبر کلاغی بتا مدل 240-1048 سایز 10 اینچ

·         انبر کلاغی تاپ تول مدل RH-1310 سایز 10 اینچ

·         انبر کلاغی توسن مدل T5014 سایز 10 اینچ

·         انبر کلاغی رونیکس مدل RH-1430

·         انبر کلاغی ایران پتک

·         انبر کلاغی سامکو مدل YPM-Z010 سایز 10 اینچ

·         انبر کلاغی سیلور مدل GTS1PW سایز 1 اینچ

·         انبر کلاغی صامو پرشین مدل G 238 -سایز 10

کاربرد انبر کلاغی

مهم ترین کاربرد انبر کلاغی در بستن پیچ و مهره هاست اما از این انبر برای نگه داشتن نیزاستفاده می شود. به طورکلی اگر ابزاری دارید که احتیاج به تعمیر دارد ولی کار کردن با آن سخت است می توانید از انبر کلاغی استفاده کنید. برخی از مشاغل که به صورت حرفه ای از این ابزار استفاده می کنند عبارتند از : نصاب تابلوها که برای سفت کردن کلیپس ها از آن استفاده می کنند، فست فودها برای جابجایی ظرف های داغ و ...

بهترین انبر کلاغی

همان طور که گفتیم انبر کلاغی آمریکایی بهترین نوع این انبر است. اما اینروزها انبر کلاغی آمریکایی کمی سخت پیدا می شود. بهترین کار این است که نمونه ای مشابه با تولید آمریکایی پیدا کنید. انبر کلاغی ایران پتک یک نمونه با کیفیت در این زمینه است که می تواند جایگزین انبر کلاغی آمریکایی شود.

قیمت آچار کلاغی

قیمت انبر کلاغی از برند تا برند و از فروشگاه به فروشگاه متفاوت است. اگر به دنبال یک انبر کلاغی ارزان هستید باید به دنبال یک فروشگاه منصف باشید. قیمت انبر کلاغی از 200هزار تومان شروع می شود  ( شهریور 1401 ) و هرچقدر کیفیت آن بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

خرید آچار کلاغی

برای خرید انبر کلاغی دقت داشته باشید چه محصولی را از کدام فروشگاه تهیه می کنید. اگر به دنبال یک آچار کلاغی مرغوب هستید می توانید سری به فروشگاه الکتروابزار بزنید و انبر کلاغی ایران پتک و قیمت آن را ببینید. این فروشگاه انواع ابزارآلات و همچنین آچار کلاغی خارجی و ایرانی را با بهترین قیمت قیمت ها به به فروش می رساند.