۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سیم لخت کن

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

سیم لخت کن

سیم لخت کن همان طور که از اسم آن پیداست برای برداشتن عایق سیم ها یا اصطلاحاً لخت کردن آن ها به کار می رود. سیم لخت کن بدون آسیب به سیم می تواند پوشش پلاستیکی روی آن را جدا کند. این ابزار دستی بیشتر به عنوان ابزار یک تکنسین برق به حساب می آید و با توجه به اینکه استفاده صحیح از آن نیاز به دانش مختصری در زمینه الکتریکی دارد کمتر به عنوان یک ابزار عمومی مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که پیشتر گفتیم سراغ یک سیم لخت کن را باید در جعبه ابزار یک تکنسین برقکاری بگیرید. این ابزار در دو نوع مختلف تولید می شود: ساده و اتوماتیک. در ادامه مطلب نوع اتوماتیک آن را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

سیم لخت کن اتوماتیک

مکانیزم کارکرد سیم لخت کن اتومات طوری است که نیازی به تنظیم فک ها ندارد. روی این سیم لخت کن شیارهایی وجود دارد که هر سیم متناسب با سایز خود در یک شیار آن قرار می گیرد. به این صورت روکش آن بدون دخالت دست جدا می شود. برای سیم لخت کن اتومات فرقی ندارد که سیم چه سایزی دارد؛ چون خود سیم لخت کن با توجه به قطر سیم تغییر سایز می دهد.

کاربرد سیم لخت کن

سیم لخت کن به طور عمده در کارهای الکتریکی کاربرد دارد. اگر بخواهیم تخصصی تر به کاربرد آن بپردازیم باید گفت از این وسیله برای کارهای دیگری نیز استفاده می شود. از دیگر کاربردهای سیم لخت کن می توان به اتصال دو یا چند سیم به یکدیگر، اتصال سیم ها به فیوز و همچنین لحیم کاری اشاره کرد.

با فرض اینکه شما به طور کامل با کاربرد این وسیله آشنا هستید ادامه بحث را به دو موضوع خرید و قیمت سیم لخت کن اختصاص می دهیم.

قیمت سیم لخت کن

قیمت سیم لخت کن تحت تاثیر عوامل مخلفی است. همانطور که گفتیم سیم لخت کن دو مدل دارد و قیمت هرکدام از این مدل ها متفاوت خواهد بود. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار، مارک سیم لخت کن است. در نهایت، اینکه از کدام فروشگاه خرید می کنید نیز بر قیمت سیم لخت کن تاثیر دارد.

سیم لخت کن ارزان تقریباً قیمتی بین 50 تا 150 هزار تومان دارد. اما اگر به دنبال یک وسیله با کیفیت واتوماتیک باشید باید قیمت های بالاتری در نظر بگیرید. در ادامه به بحث خرید سیم لخت کن و نکات آن خواهیم پرداخت.

خرید سیم لخت کن ارزان

چه به دنبال سیم لخت کن ارزان باشید چه یک کار با کیفیت و گران قیمت، باید به فروشگاه معتبر مراجعه کنید. الکتروابزار در امر خرید سیم لخت کن و همچنین معرفی سیم لخت کن ارزان یک راهنمای خوب برای شما عزیزان به حساب می آید. همچنین اگر قصد خرید سیم لخت کن اتوماتیک را داشته باشید نیز می توانید روی الکتروابزار حساب کنید.