۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

روغن دان

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

روغن دان

یکی از مواردی که همیشه در زندگی انسان ها کاربرد دارد روغن است. روغن در روان کاری به کار می رود. اما روغن دان چیست؟ روغن دان وسیله ای برای نگهداری از روغن و روغن کاری وسایل است. روغن دان با طراحی کاربردی خود، عمل روغن کاری را بسیار راحت می کند.

روغن دان از یک محفظه برای نگهداری روغن و یک دستگیره مانند قوری تشکیل شده است. همچنین این وسیله یک لوله بلند دارد که روغن از آنجا بیرون می آید. طراحی زیبای این وسیله باعث می شود عمل روغن کاری بدون عیب و نقص صورت بگیرد.

روغن دان کاربرد بسیاری دارد و وجود آن در بین ابزار های خانگی لازم است، برخی از کاربردهای روغن دان به شرح ذیل می تواند باشد :

روغن کاری لولا و یراق در و پنجره

روغن کاری یاتاقان کولر های آبی

روغن کاری سطوحی که در تماس هستند برای کاهش اصطحکاک و ...

انواع روغن دان

روغن دان انواع مختلفی دارد؛ ولی کار مشترک همه آن ها روغن کاری است. روغن کاری با برخی از این مدل ها راحت تر و برای موارد و مشاغل حساس مناسب خواهد بود. روغن دان ها در انواع و اقسام زیر قابل تهیه هستند:

·         روغن دان دستی

·         روغن‌ دان فشاری

·         روغن‌ دان پمپی

روغن دان دستی را می توان قدیمی ترین و رایج ترین نوع روغن دان دانست. بعد از روغن دان دستی روغن دان های فشاری و پمپی نیز به منظور راحتی بیشتر طراحی و تولید شدند. استفاده از روغن دان فشاری بسیار راحت و بی دردسر و این روزها رواج بیشتری پیدا کرده است.  اما روغن دان پمپی نسبت به دو مدل دیگر محبوب بیشتر و طرز استفاده راحت تری دارد.

قیمت روغن دان

قیمت روغن دان بسته به نوع آن و کیفیتی که دارد متفاوت خواهد بود. اگر به دنبال یک روغن دان مرغوب و بادوام باشید باید پول بیشتری هزینه کنید. همچنین برند تولید کننده روغن دان نیز در قیمت آن تأثیر دارد. اما مورد دیگری که کمتر به آن توجه می شود فروشگاهی است که از آن روغن دان می خرید. طبیعی است که یک فروشنده منصف قیمت های قابل قبول تری برای روغن دان مشخص می کند. با توجه به تمامی این موارد شما می توانید برای اطلاع از قیمت روغن دان از یک فروشگاه معتبر سؤال بپرسید.

خرید روغن دان

در خرید روغن دان ابتدا باید بدانی که کدام نوع آن متناسب با نیاز شماست. اگر در تشخیص نوع روغن دان تردید دارید می توانید از الکترو ابزار کمک بگیرید. فروشگاه الکترو ابزار به شما کمک می کند بهترین روغن دان را متناسب با نیازتان انتخاب کنید. همچنین اگر به دنبال دانستن قیمت واقعی انواع روغن دان باشید هم می توانید روی الکترو ابزار حساب کنید. کافی است با الکترو ابزار تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی بخواهید.