۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تلمبه

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تلمبه

تلمبه یک وسیله پرکاربرد برای باد کردن وسایلی است که نمی توان با دهان آن ها را باد کرد. از جمله وسایلی که با تلمبه باد می شوند می توان به مبل، تخت خواب، استخر و دیگر وسایل بادی اشاره کرد. تلمبه کاربرد دیگری نیز دارد و آن هم باد کردن لاستیک های مختلف است. البته برای مکان ها و یا کارهایی که به حجم باد زیادی نیاز است و یا مدت طولانی به تامین باد نیاز داریم از کمپرسورهای باد و یا کمپرسورهای فندکی استفاده می گردد. تلمبه ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

انواع تلمبه

تلمبه با توجه به کاربرد و نیرویی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. شناختن انواع تلمبه برای کسانی که خرید آن را دارند ضروری است و باعث می شود خرید بهتری داشته باشند. در ادامه انواع تلمبه و کاربرد آن ها را به صورت مختصر به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

تلمبه دستی

این نوع تلمبه شناخته شده ترین نوع تلمبه است. اکثر ما یک نمونه از این تلمبه را دیده ایم. تلمبه دستی همان طور که از اسم آن پیداست با نیروی دست کار می کند. تلمبه دستی نسبت با سایر تلمبه ها قیمت مناسب تری دارد.

تلمبه پایی

تلمبه پایی یا پدالی نیز مانند تلمبه دستی با نیروی انسانی کار می کنند با این تفاوت که در استفاده از آن ها احتیاجی به دست نیست. تلمبه پایی یک پدال دارد که عمل تلمبه زدن با فشار دادن آن پدال صورت می گیرد.

تلمبه تک پمپ

این تلمبه یکی از زیر شاخه های تلمبه پایی است. تلمبه تک پمپ یک نازل برای ورد هوا به داخل وسیله دارد.

تلمبه دو پمپ

این نوع تلمبه نیز مانند تلمبه تک پمپ است با این تفاوت که تلمبه دو پمپ از دو پمپ تشکیل شده است. تلمبه دو پمپ از دو سیلندر برای فرستادن هوا به داخل وسیله استفاده می کند. همین موضوع باعث شده است که این تلمبه قدرت بالایی داشته باشد.

قیمت تلمبه

قیمت  تلمبه به نوع آن و برند تولید کننده آن وابسته است. به همین دلیل مشخص کردن یک قیمت دقیق برای آن اشتباه خواهد بود. طبیعی است که تلمبه دستی ارزان تر از تلمبه دو پمپ باشد. شما می توانید بعد از انتخاب یک نوع تلمبه برای اطلاع از قیمت آن از فروشگاه معتبر و باتجربه قیمت را جویا شوید.

خرید تلمبه

برای خرید تلمبه ابتدا لازم است که هدف خود را از خرید تلمبه مشخص کنید. بعد از مشخص کردن هدفتان می توانید با فروشگاه الکترو ابزار تماس بگیرید تا مناسب ترین تلمبه را به شما معرفی کنند. متخصصین الکترو ابزار با شناسایی نیاز شما می توانند بهترین تلمبه را در اختیار شما قرار دهند.