۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گریس پمپ

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

گریس پمپ

گریس پمپ چیست؟ گریس پمپ یک وسیله است که بیشتر آن را در گاراژهای تعمیر ماشین مشاهده می کنیم. این ابزار پرکاربرد برای گریس کاری و پاشیدن گریس روی قطعاتی مانند یاتاقان و دیگر قطعات گریس خور به کاربرد  می رود. طراحی این وسیله تا حد زیادی شبیه به روغن دان است؛ اما تفاوت هایی نیز دارد. گریس پمپ در طول زمان پیشرفت زیادی در طراحی خود داشته است و انواع مختلفی دارد که در بخش بعدی به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

انواع گریس پمپ

همانطور که گفتیم گریس پمپ انواع مختلفی دارد که  همه آن ها به یک منظور استفاده می شوند. تفاوت این گونه های متفاوت گریس پمپ در طراحی و نحوه عملکرد آنهاست.

گریس پمپ سطلی

همان طور که از اسم این گریس پمپ پیداست یک سطل با ظرفیت های متفاوت برای پاشیدن گریس دارد. گریس پمپ سطلی در ظرفیت های گوناگونی تولید و عرضه می شود و قدرت خوبی در پاشیدن گریس دارد.

گریس پمپ دستی

گریس پمپ دستی رایج ترین نوع گریس پمپ است که در تعمیرگاه ها کاربرد زیادی دارد. استفاده از این گریس پمپ به مهارت خاصی احتیاج ندارد.

گریس پمپ  برقی

گریس پمپ برقی بدون سر و صدا و بسیار قدرتمند است برای پاشیدن گریس از نیروی برق کمک می گیرد. ناگفته نماند که مصرف برق این پمپ بسیار بهینه است.

گریس پمپ انواع دیگری نیز دارد. برای آشنایی با دیگر گریس پمپ ها می توانید با یک  فروشگاه متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

قیمت گریس پمپ

با توجه ازدیاد گونه های گریس پمپ نمی توان یک قیمت مشخص برای آن معرفی کرد. همچنین قیمت گریس پمپ تحت تأثیر کیفیت، سایز و برند تولید کننده آن متغیر خواهد بود. هر چقدر گریس پمپ با کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. گریس پمپ آلمانی یکی از بهترین پمپ های گریس است که علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارد. برای اطلاع از گریس پمپ آلمانی یا هرنوع گریس پمپ دیگری می توانید از یک فروشگاه  منصف و معتبر سؤال کنید.

خریدگریس پمپ

پیش از خرید گریس پمپ ابتدا لازم است که بدانید کدام نوع آن برای شما و کسب و کارتان مناسب است. اگر در انتخاب گریس پمپ مناسب مشکل دارید می توانید با مشاوران الکترو ابزار مشورت کنید. کافی است نیازتان را برای متخصصین الکترو ابزار توضیح دهید، آن ها بهترین و مناسب ترین گریس پمپ را  به شما معرفی خواهند. همچنین برای دانستن قیمت دقیق بهترین گریس پمپ ها می توانید از الکترو ابزار کمک بگیرید.