۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

الماس شیشه بری

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

الماس شیشه بری

برش دادن شیشه یکی از حساس ترین و ظریف ترین کارها به شما می رود. حتماً برایتان سؤال پیش آمده که بریدن شیشه را به چه ابزاری انجام می دهند؟ الماس شیشه بری وسیله ای است که از آن برای بریدن شیشه استفاده می شود. این وسیله جذاب با ایجاد ردی روی شیشه به آن دستور می دهد که از کدام قسمت باید شروع به شکستن کند. این وسیله در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

موارد مشابه به این ابزار الماس سرامیک بر بوده که برای برش دادن سرامیک مشابه این ابزار عمل می کند، نکته ای که در مورد استفاده از الماس شیشه بری باید به آن دقت شود این است که برای برش دایره ای به خصوص در قطرهای کم بهتر است از انواع گردبر شیشه استفاده گردد.

انواع الماس شیشه بری

الماس شیشه بری از انواع مختلفی تشکیل شده است که کار همه آن ها ایجاد برش روی شیشه است. طراحی انواع الماس شیشه بر شبیه به یکدیگر بوده و تنها تفاوت آنها در ماده ای است که درون مخزن آنها ریخته می شود.

یکی از انواع الماس شیشه بر، الماس شیشه بر نفتی است که در مخزن آن نفت ریخته می شود. ریختن نفت در مخزن این الماس شیشه بری به منظور لغزش راحت تر این وسیله بر روی شیشه است. الماس شیشه بر نفتی یکی از معروف ترین انواع شیشه بر به شمار می رود.

بهترین الماس شیشه بری

بهترین الماس شیشه بری را می توان از روی رضایتی که خریداران از آن دارند شناخت. هر چقدر که مشتریان از این وسیله راضی تر باشند می توان آن را الماس شیشه بری بهتری دانست. از دیگر معیارهای بهترین الماس شیشه بری باید به کیفیت آن اشاره کرد. کیفیت بالای یک الماس شیشه بری معیار خوبی برای قراردادن آن در رده بهترین الماس شیشه بری بازار است.

قیمت الماس شیشه بری

قیمت الماس شیشه بری از مدل به مدل و مارک به مارک متفاوت است. همچنین فروشگاه هایی هستند که قیمت های واقعی تر و منصفانه تری برای فروش الماس شیشه بری ارائه می دهند. طبیعی است که الماس شیشه بری با کیفیت قیمت بالاتری نیز دارند؛ اما اگر با یک فروشگاه خوب مشورت کنید می توانید الماس شیشه بری ارزان نیز پیدا کنید.

خرید الماس شیشه بری

برای خرید الماس شیشه بری با کیفیت به آن و جنس بدنه آن توجه کنید. اگر به دنبال یک الماس شیشه بری ارزان هستید نیز باید طوری آن را انتخاب کنید که کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

شما می توانید برای این کار از یک  فروشگاه معتبر کمک بگیرید. الکترو ابزار فروشگاهی است که علاوه بر مشاوره در امر انتخاب الماس شیشه بری، بهترین و مناسب ترین نوع آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.