۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاتر

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

کاتر

حتما تا به حال با کاتر کار کردهاید و یا اینکه آن را دیده‏اید. این تیغ بسیار کاربردی بوده و برای استفاده روزانه یا صنعت بسیار کاربرد دارد. انواع مختلفی از کاتر وجود دارد که برای مصارف گوناگون استفاده میشود، شاید در نگاه اول کاتر یک ابزار دستی ساده به نظر برسد اما وقتی با انواع مختلف آن و قابلیت های بسیار زیاد آن در صنایع آشنا بشویم متوجه خواهیم شد که یک ابزار حرفه ای است که علاوه بر مصارف عمومی و خانگی دارای مصارف بسیار گسترده و حرفه ای در صنایع دارد. کاتر را دسته ابزار دستی و ابزار برش مانند الماس شیشه بر و انواع قیچی دسته بندی می کنیم. در این مطلب الکتروابزار کاتر را به شما معرفی می‏کند و اطلاعات کامل درباره این وسیله را ارائه میدهد.

تیغ کاتر

انواع مختلفی از تیغ در بازار وجود دارند که برای برش استفاده میشوند. یکی از بهترین آن‏ها کاتر است. از تیغ کاتر برای بریدن کاغذ، پلاستیک، چوب، مقوا، طناب، سیم و ایجاد خط برش استفاده میشود. تیغ کاتر توسط اهرمی بالا و پایین رفته یا ثابت میماند. هم‏چنین اگر کند شد میتوان آن را شکست و از سر تیز استفاده کرد. در ادامه به انواع کاتر اشاره میکنیم.

انواع کاتر

کاتر برای کاربردهای مختلف انواع متفاوت دارد که بر اساس تیغه آن این انواع مشخص می‌شود. تیغه نیز ضخامت‏های مختلف دارد و همچنین نام‏های متفاوت که هر کدام برای کاری استفاده میشوند. به عنوان مثال از تیغه 9 میلیمتری برای برش اجسام نازک و دقیق مانند کاغذ یا نمد استفاده میشود. تیغه 18 میلیمتری برای برش پارچه، موکت و گچ و سیمان کاربرد دارد و تیغه 25 میلیمتری برای برش اجسام ضخیم مانند پلاستیک، فوم، لوله و طناب استفاده میشود.

رنگ تیغه کاتر نیز متفاوت است. رنگ روشن از کربن ساخته شده و برای استفاده معمولی مناسب است. رنگ تیره عمر بیشتری دارد و برای کاربرد تخصصی مناسب‏تر است.

بهترین مارک کاتر

در بالا مشاهده کردید که انواع مختلف کاتر برای برش اجسام مختلف وجود دارند. هم‏چنین این انواع ساخت مارک‏ها و برندهای ابزارسازی هستند که تعداد بسیار زیادی داشته و بعضی از آن‏ها کیفیت بالایی دارند. از بهترین مارک‏های کاتر می‏توان به کاترپیلار، الفا، جی تی تی، کت مت، رونیکس، میلواکی و استنلی اشاره کرد. در این میان رونیکس و استنلی از بهترین برندهای کاتر صنعتی هستند.

قیمت کاتر

یکی دیگر از مواردی که برای انتخاب یک کاتر در نظر گرفته میشود، قیمت آن است. قیمت کاترهایی که وارداتی هستند معمولا بیشتر از انواع ساخت ایران است. هم‏چنین اگر تیغه کاتر تخصصی و تیزتر باشد و بدنه آن برای کارهای صنعتی طراحی شده باشد، قیمت آن بالاتر می‏رود. برای اطلاع از قیمت کاتر دیجی کالا بهترین سایت اطلاع رسانی درباره قیمت و خرید و محصولات است. شما علاوه بر اطلاع از قیمت جدید و به روز محصولات می‏توانید مشخصات انواع کاتر را نیز بخوانید و با آن‏ها بیشتر آشنا شوید.

خرید کاتر

برای خرید کاتر به موارد مختلفی باید توجه کنیم تا بتوانیم یک خرید عالی داشته باشیم. در بالا بیان کردیم که انواع مختلف کاتر وجود دارد. باید هنگام خرید به تیغه این انواع توجه کنیم. هم‏چنین باید به بدنه کاتر و کیفیت آن نیز اهمیت داد. فروش کاتر در سایت‏هایی مانند دیجی کالا انجام می‏شود. پس لزومی برای خرید حضوری کاتر از ابزار فروشی‏ها نیست. شما در سایت‏های فروش اینترنتی به راحتی میتوانید با مشخصات محصول آشنا شوید و سپس با خواندن نظرات از کیفیت کاتر مورد علاقه خود اطمینان پیدا کنید.