۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قلم بنایی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

قلم بنایی

قلم بنایی همان طور که از نام آن پیداست در کارهای بنایی استفاده می شود. قلم بنایی در انجام کارهایی که به کنده کاری نیاز دارند کاربرد دارد. از سری کارهایی که با قلم بنایی انجام می شود می توان به تخریب و کندن کف پوش ها اشاره کرد. از قلم و چکش در کنار هم برای انجام کارهای کندن و تخریب در ساختمان استفاده می شود.

قلم بنایی همچنین برای کنده کاری روی دیوار به منظور لوله کشی نیز استفاده می شود. قلم فولادی یکی از انواع قلم بنایی می باشد که بسیار با دوام و نیرومند است. قیمت قلم فولادی به دلیل آلیاژ به کار رفته در آن نسبت به قلم آهنی کمی گران تر است.

قلم بنایی که به آن قلم تخریب دستی نیز می گویند در انواع مختلفی در بازار موجود است. با توجه به کاربرد گسترده این وسیله شرکت های زیادی دست به تولید آن زده اند. قلم تخریب دستی یک از ضروری ترین ابزار برای یک بنا به شمار می رود و لازم است که کیفیت بالایی داشته باشد.

ابزار های بنایی مختلفی برای انجام کارهای ساختمانی وجود دارند که علاوه بر قلم بنایی می توان به سرند، تیشه و انواع بیل و کلنگ و همچنین انواع دستکش کار و ماله و کمچه اشاره نمود.

قیمت قلم بنایی

قیمت قلم بنایی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت دقیق برای آن تعیین کرد. از جمله فاکتورهایی که تأثیر زیادی در قیمت قلم بنایی دارد می توان به جنس آن اشاره کرد. طبیعی است که قیمت قلم فولادی قدری بیشتر از دیگر آلیاژها باشد. همچنین برند تولید کننده قلم بنایی نیز بر قیمت آن تأثیر دارد، برندهای معروف قلم های خود را با کیفیت های بالاتری عرضه می کنند به همین دلیل قیمت بالاتری را نیز بر روی آن می گذارند.

آخرین مورد که بر قیمت قلم تخریب دستی اثر دارد فروشگاهی است که از آن خرید می کنید؛ بنابراین دقت داشته باشید که برای این کار حتماً یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع قلم بنایی با الکترو ابزار تماس بگیرید.

خرید قلم بنایی

امکان خرید انواع قلم بنایی از 20 سانت تا 60 سانت در مارک های مختلف فولادی و ریختگی در وب سایت الکتروابزار برای مشتریان فراهم می باشد. در صورت هر گونه سوال با واحد پشتیبانی الکتروابزار تماس بگیرید.