۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سرامیک بر دستی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

سرامیک بر دستی

سرامیک بر یا کاشی بر دستی همان طور که از نام آن پیداست برای برش کاشی و سرامیک به کار می رود. این وسیله یک دیسک است که در انواع سایزهای مختلف برای کاشی های مختلف طراحی می شود. عمده مصرف این وسیله در ساختمان سازی و برش کاشی هاست. برای انجام فعالیت سرامیک کاری به لوازم بنایی خاصی نیاز نبوده و به کمک یک دستگاه سرامیک بردستی و یا یک مینی سنگ و یک صفحه سرامیک بر مینی، چسب کاشی و سرامیک به مقدار لازم و به متراژ لازم کاشی و سرامیک می توان این کار را انجام داد.

سرامیک بر دستی ابزاری ساده و پرکاربرد برای کاشی کاران است. تیغه سرامیک بر دستی به گونه ای طراحی شده که با آن می توان کاشی ها را بدون کمترین آسیب برش داد. برای استفاده از این ابزار به مهارت خاصی احتیاج نیست و در ادامه به انواع سرامیک بر دستی خواهیم پرداخت.

انواع سرامیک بر دستی

سرامیک بر دستی یکی از انواع سرامیک بر هاست. برای استفاده از این وسیله به زور بازو احتیاج دارید. قیمت کاشی بر دستی در مقایسه با دیگر کاشی بر ها پایین تر است و گزینه خوبی برای خرید به حساب می آید.

لیستی از انواع کاشی بر دستی را برای شما آماده کرده ایم که یک راهنمای مناسب برای خرید به حساب می آید.

·         دستگاه سرامیک بر دستی لینیرگاید 120 ایلیاکو تیپ قله

·         دستگاه سرامیک بر دستی ایلیاکو 100 شفت گاید

·         دستگاه اسلب بر دستی لینیرگاید ۳۳۰ ایلیاکو تیپ قله

·         دستگاه سرامیک بر دستی ایلیاکو ۷۰ شفت گاید

انواع سرامیک بر دستی از قطعات ساده ای تشکیل شده است. قطعات سرامیک بر دستی شامل یک نگهدارنده برای نگهداشتن کاشی ها و یک تیغه برش است. این تیغه به وسیله یک اهرم به حرکت در می آید و عمل بریدن کاشی را انجام می دهد.

همان طور که گفتیم قطعات سرامیک بر دستی پیچیده نیستند، به همین دلیل از قیمت مناسب تری نسبت  به سرامیک بر حرفه ای برخوردار است. در ادامه به بررسی قیمت کاشی بر دستی خواهیم پرداخت.

قیمت سرامیک بر دستی

سرامیک بر دستی از قیمت خوبی نسبت به سرامیک بر حرفه ای برخوردار است. اما با این حال نمی توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. قیمت سرامیک بر تحت تأثیر عواملی مانند کیفیت، سایز و شرکت سازنده آن متغیر است. برای اطلاع از قیمت دقیق کاشی بر دستی می توانید با یک فروشگاه معتبر تماس بگیرید.

خرید کاشی بر دستی

برای خرید کاشی بر دستی ابتدا باید با یک متخصص در این زمینه مشورت که بودجه خود را هدر ندهید. مشاورین الکترو ابزار با سابقه چندین ساله گزینه خوبی برای کسانی که به دنبال مشاوره هستند  به شمار می رود. اگرقصد خرید سرامیک بر دستی دارید با الکترو ابزار تماس بگیرید و مناسب ترین کاشی بر دستی را از آن ها در یافت کنید.