۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مغار

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

مغار

مغار یکی از ابزارهایی است که برای کنده کاری، مبل سازی و درودگری از آن استفاده می شود. کاربرد مغار در حرفه هایی مانند خراطی، منبت کاری و ساخت هنرهای چوبی است. این ابزار پرکاربرد دارای سایز ها و انواع مختلفی می باشد. مغار انگشتی، مغار چاقویی، مغار آلمانی و انواع مختلف دیگری از این ابزار در فروشگاه های ابزار آلات موجود هستند. دسته مغار معمولاً از جنس چوب یا پلاستیک است و قسمت سر مغار از فلز ساخته شده است. مغار ها با توجه به کاربردی که دارند، به چهار گروه تقسیم می شوند که هر یک از آن ها دارای سایز های متفاوتی می باشند. مغار یک ابزار تخصصی به شمار می آید و معمولا به ندرت در یک جعبه ابزار خانگی یافت می شود. مغار را میتوان به همراه پیچ دستی و سوهان چوب از ابزار های تخصصی نجاری به حساب آورد.

با توجه به اینکه هر یک از مغارها کاربرد متفاوتی دارند، ممکن است تیغه فلزی آن ها شکل های مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال مغار چاقویی یکی از انواع مغار است که برای ظریف کاری به کار می‌رود. در ادامه به انواع مغار اشاره می کنیم.

 

انواع مغار

 مغار شامل انواع زیر می شود

·         مغار منبت

مغار منبت دارای دسته بلند چوبی یا پلاستیکی است که آن را روی چوب قرار می دهند و با استفاده از ضربات چرخش روی چوب کنده کاری می کنند. مغار منبت مخصوص پیکرتراشی است و دارای انواع مختلفی مانند مغار تخت، مغار نیم باز، مغار گلویی، مغار شفره، مغار سرکج، مغار مشتی، مغار قاشقی، مغار خم، مغار ساده یا تخت مغار چاقویی و ... می باشد.

·         مغار مشتی

·         مغار انگشتی

·         مغار چاقویی

·         مغار خراطی

مغارهای خراطی دارای دسته و لبه بزرگتر و قطورتری نسبت به انواع دیگر مغار هستند. همانطور که از نام آن ها پیداست این مغارها برای خراطی مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از انواع مغار که در این قسمت به آن ها اشاره کردیم، کاربردهای متفاوتی دارند و ظاهر آن ها نیز دارای تفاوت های زیادی با یکدیگر است. به عنوان مثال مغارهای قاشقی انحنای زیادی دارند. مغارهای خمیده به صورت کج هستند؛ اما مغار صاف تیغه فلزی صافی دارد. مغارهای چاقویی نیز تیغه فلزی شبیه به چاقو دارند و برای تراشیدن دسته قاشق یا ظریف کاری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

بهترین مارک مغار

بهترین مارک مغار در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. با مراجعه به وبسایت این مجموعه می توانید بهترین مارک مغار را خریداری نمایید.

 

قیمت ست مغار

قیمت ست مغار با توجه به برند تولید کننده آن متفاوت است؛ اما فروش مغار از طریق فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به صورت اینترنتی امکان پذیر است. این فروشگاه سعی نموده است تا با تامین انواع ابزارآلات از جمله مغار از شرکت تولید کننده و یا تامین کننده و وارد کننده آن به طور مستقیم علاوه بر حذف واسطه و اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتری به همراه داشته باشد.

 

خرید مغار

جهت خرید مغار با قیمت های مناسب به فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید. این مجموعه با حذف واسطه ها انواع ابزار آلات دستی و شارژی را با قیمت های مقرون به صرفه عرضه می کند. با توجه به اینکه ابزار مغار یک ابزار تخصصی می باشد در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید از پشتیبانی الکتروابزار راهنمایی دریافت نمایید.