۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تبر و تبرچه

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تبر

همان طور که همه می دانید تبر وسیله ای ساخته شده از آهن با دسته ای چوبی است. از تبر برای شکستن چوب و ایجاد شکاف استفاده می شود. به طور کلی برای شکستن هر چیز محکمی می توان از تبر استفاده کرد. تبر یکی از ابزارهایی است که  گذشته تا الان همراه انسان ها بوده است.

یکی دیگر از کاربردهای تبر که کمتر به آن اشاره می شود استفاده کوهنوردان از این وسیله است. شاید وجود یک تبر در یک جعبه ابزار زیاد کاربردی نباشد ولی وجود آن در یک کوله کوهنوردی میتواند خیلی مفید واقع شود. کوهنوردان برای صعود به قله ها از تبر استفاده می کنند. به طور کلی تبر برای هر منزلی یکی از ابزارهای ضروری به شمار می رود. تبر را می توان به همراه اره باغبانی برای خرد کردن تکاه های بزرگ چوب به قطعات کوچکتر مورد استفاده قرار داد.

انواع تبر

تبر را می توان یک ابزار ساده و غیرپیچیده دانست؛ اما با این وجود انواع مختلفی از این وسیله طراحی و تولید می شود. آشنایی با انواع تبر از آن جهت اهمیت دارد که در هنگام خرید بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

به طور کلی تبرها بر اساس کاربردشان به سه دسته تبرهای باغبانی، تبرهای تقسیم کننده و تبرهای کوهنوردی تقسیم می شوند. در این میان تبرهایی نیز مانند تبر کمپینگ وجود دارند که برای استفاده افرادی است که قصد مسافرت و ماندن در جنگل را دارند.

تبر کوچک نیز یکی از انواع تبر است که برای شکستن شاخه های نازک کاربرد دارد. تبر کوچک و تبر کمپینگ را می توان بهترین گزینه برای افرادی دانست که قصد سفر به طبیعت را دارند.

بهترین مارک تبر

بهترین تبر را شما خریداران عزیز مشخص می کنید. از جمله مزیت هایی که کاربران برای بهترین تبر معرفی می کنند خوش دستی آن است. هرچقدر یک تبر خوشدست تر باشد کار با آن راحت تر و رضایت مشتریان از آن بالاتر خواهد بود. همچنین کیفیت دسته و تیغه نیز اهمیت بالایی در انتخاب بهترین تبر دارد. برای پیدا کردن بهترین تبر حتماً این موارد را مد نظر داشته باشید.

قیمت تبر

قیمت تبر به مواردی مختلفی وابسته است به همین دلیل نمی توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت. هرچقدر کیفیت یک تبر بالاتر باشد یا برای استفاده تخصصی طراحی شده باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت تبر می توانید از یک فروشگاه معتبر در این زمینه سؤال کنید.

خرید تبر

پیش از خرید تبر ابتدا مشخص کنید تبر کوچک یا تبر کمپینگ یا یک تبر معمولی می خواهید. سپس از یک فروشگاه معتبر مانند الکترو ابزار بخواهید در این زمینه شما را راهنمایی کند. بعد از انتخاب تبر می توانید از مشاورین الکترو ابزار انواع تبرهایی که برای شما مناسب است را معرفی کند. بعد از اطلاع از قمت می توانید مناسب ترین تبر را از آن ها دریافت کنید.