۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اتصالات آهنی

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

اتصالات فلزی

معمولا برای وصل کردن و ارتباط داشتن لوله‏ها در سیستم لوله کشی ساختمان از اتصالات استفاده می‌شود. اتصالات فلزی یکی از مهم‏ترین و رایج‏ترین انواع است که از آنها استفادههای زیادی میشود. البته این اتصالات در قدیم که مصرف لوله های فلزی بیشتر بود بسیار پر مصرف تر بود ولی امروزه با سیستم لوله کشی های جدید مصرف این اتصالات بسیار کاهش یافته است. اتصالات فلزی به مقدار اتصالات برنجی در مقابل آب و رطوبت مقاوم نبوده و به همین علت است که انواع شیرآلات و اتصالات مانند شیر پیسوار، شیر گازی و ... را از برنج می سازند. از این رو الکتروابزار در ادامه این مطلب قصد دارد تا درباره اتصالات فلزی صحبت کرده و اطلاعات کامل در این باره را ارائه دهد.

اتصالات فلزی چیست؟

اتصالات فلزی مجموعه‏ای از پیچ‏ها یا مهر‏ها به صورت چند راهی است که دو یا چند لوله را به هم متصل میکنند. این اتصالات بر اساس نوع لوله و موارد استفاده انواع مختلفی دارند که در ادامه به آنها پرداخته و بیشتر با آن‏ها آشنا خواهیم شد.

انواع اتصالات فلزی لوله

همان‏طور که در بالا بیان کردیم بر اساس نوع فلز لوله و جنس اتصالات انواع مختلفی از آنها وجود دارند که برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند.  در زیر تعدادی از این انواع را نام می‏بریم.

·         اتصالات فلزی آهنی

از اتصالات فلزی که از آهن ساخته شده‏اند برای لوله‏های آهنی مختلف استفاده میشود. این اتصالات بسیار مقاوم بوده و انواع مختلف دارد.

·         اتصالات فلزی گالوانیزه

اتصالات فلزی گالوانیزه از نوع فولاد گالوانیزه ساخته شدهاند و بسیار مقاوم هستند. این اتصالات به صورت رزوه‌ای هستند و معمولا برای لوله‏های آب استفاده می‌شوند.

·         اتصالات فلزی گازی

یکی دیگر از اتصالات فلزی لوله از نوع گازی است که هیچ درزی ندارند و برای لولههای گاز طراحی شدهاند. این نوع اتصالات نیز بسیار رایج بوده و استفاده زیادی از آ‌ن‌ها میشود.

قیمت اتصالات فلزی لوله

از دیگر عوامل مهم که برای خرید اتصالات فلزی در نظر گرفته میشود، قیمت آن‏ها است. قیمت هر نوع از اتصالات فلزی که در بالا بیان کردیم بر اساس جنس فلز متفاوت است. با این حال شما برای اطلاع از قیمت اصلی و به روز این اتصالات می‏توانید به سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار مراجعه کنید. در این سایت قیمت انواع اتصالات برای اطلاع شما وجود دارد.

خرید اتصالات فلزی لوله

حال بعد از آشنایی با اتصالات فلزی مختلف و انتخاب نوع مناسب خود نوبت به خرید آن‏ها میرسد. برای خرید این محصولات هم می‏توانید به سایت الکتروابزار مراجعه کرده و سپس با مشاهده قیمت و مشخصات محصول خرید اینترنتی را انجام دهید. این نوع خرید بسیار ساده‏تر از خرید حضوری است و شما می‏توانید با مقایسه محصولات مختلف با یکدیگر اتصالات فلزی مناسب را برای خود پیدا کرده و آن را خریداری کنید. بخش مشاوره تخصصی این سایت نیز آماده کمک به شما برای خرید محصول مورد نظر است.