۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لوازم بهداشتی

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

13 مورد

لوازم بهداشتی ساختمان

اگر به کار ساختمان سازی مشغول باشید می‏دانید که لوازم بهداشتی ساختمان و استفاده از محصولات مرغوب تا چه اندازه اهمیت دارد. هم‏چنین این لوازم انواع مختلف نیز دارند که هر کدام برای قسمتی از ساختمان استفاده میشود. بخش لوازم و اکسسوری بهداشتی نیز از جمله مجموعه هایی است که در کنار شیرآلات و اتصالات ساختمان و شیرآلات بهداشتی باید به آن پرداخته شود به همین منظور الکتروابزار در ادامه این مقاله برای شما راهنمای خرید لوازم بهداشتی ساختمان را ارائه می‏دهد تا یک خرید عالی داشته باشید.

لوازم بهداشتی ساختمان چیست؟

لوازم بهداشتی ساختمان تجهیزاتی است که بعد از اتمام کار ساخت در قسمتهای مختلف آن قرار می‏گیرد تا ساکنین از آن استفاده‏های بهداشتی داشته باشند. لوازم بهداشتی مخصوص آشپزخانه و سرویس بهداشتی هستند که انواع مختلف در جنس‏های متفاوت دارند. در ادامه بیشتر درباره انواع صحبت خواهیم کرد.

انواع لوازم بهداشتی ساختمان

انواع مختلفی از لوازم بهداشتی ساختمان وجود دارند که هر کدام دارای کارایی متفاوت هستند. با این حال این لوازم به دو نوع عمومی و خصوصی تقسیم میشوند. لوازم بهداشتی عمومی برای سرویس بهداشتی‏های عمومی یا مدارس و بیمارستان‏ها استفاده میشوند. لوازم بهداشتی خصوصی نیز برای خانه‏ها و منازل کاربرد دارند. در زیر به تعدادی از این لوازم اشاره خواهیم کرد.

·         سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی جز لوازم بهداشتی خصوصی است که معمولا از استیل ساخته شده و به صورت دوقلو یا یکی مورد استفاده قرار می‏گیرد.

·         روشویی

معمولا روشویی ها به دو صورت عمومی و خصوصی کاربرد دارد. ‏ روشویی عمومی در سرویس‏های بهداشتی عمومی نصب شده و اندازه بزرگتری دارند و گاهی ممکن است به جای سنگ از استیل ساخته شده باشند. با این حال روشویی خصوصی مخصوص منازل از سنگ ساخته شده است.

·         دوش و وان

دوش و وان که به اشکال مختلف وجود دارند نیز از لوازم بهداشتی ساختمان خصوصی هستند که در منازل یا هتلها از آن‏ها استفاده میشود.

·         شیرآلات بهداشتی

یکی از پرکاربردترین لوازم بهداشتی ساختمان شیرآلات بهداشتی هستند که هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی ساخته شده‏اند. گاهی این شیرآلات برای آبخوری یا آشپزخانهها طراحی شده‌اند و گاهی نیز برای ممکن است برای امنیت بعضی از دستگاه‏ها مانند آبگرمکن یا پکیج از آن‏ها استفاده کرد.

·         اکسسوری لوازم بهداشتی

این بخش دنیای گسترده ای دارد و از لوازم معمولی پلاستیکی تا اکسسوری های هنری و لاکچری بسیار متنوع می باشد. معمولا این بخش شامل انواع آینه، جا مایع، جا صابونی، جا حوله ای  و ... می شود.

 

 

پخش عمده لوازم بهداشتی ساختمان

در بعضی از شهرهای ایران برای خرید لوازم بهداشتی ساختمان پخش عمده وجود دارد که از دیگر نقاط ایران به این مکان‏ها برای خرید مراجعه می‏کنند. به عنوان مثال پخش عمده لوازم بهداشتی ساختمانی تهران یکی از بازارهای معتبر برای خرید این محصولات است.

لیست قیمت لوازم بهداشتی ساختمان

به علت تغییر روزانه قیمت‏ها عده بسیاری از افراد خواهان آگاهی از لیست قیمت‏ لوازم بهداشتی ساختمان هستند. برای این کار می‏توانید از سایت‏های معتبر فروش در این زمینه استفاده کنید. یکی از این سایت‏ها الکتروابزار است. شما با مراجعه به الکتروابزار می‏توانید از قیمت به روز انواع لوازم بهداشتی آگاه شوید و لیست قیمت‏ها را نیز مشاهده کنید.

خرید لوازم بهداشتی ساختمان

بعد از اینکه درباره انواع لوازم بهداشتی ساختمان و قیمت آن‏ها دانستیم، بهتر است به موضوع خرید بپردازیم. بهتر است بدانید که برای خرید نیز می‏توانید از سایت‏های فروش اینترنتی مانند الکتروابزار استفاده کنید. در این سایت‏ها شما می‏توانید مشخصات محصولات را مشاهده کنید و سپس با مقایسه قیمت‏ها یک خرید مقرون به صرفه را انجام دهید.