۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کلید و پریز

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

کلید و پریز

کلید و پریز یکی از لوازم مورد نیاز برای روشنایی منزل و برق کاری است که تاثیر زیادی روی دکوراسیون محیط دارد. با توجه به اینکه ابزار های مورد استفاده برای روشنایی و منابع نور نیاز به یک کلید و پریز مناسب دارند، امروزه در طراحی دکوراسیون ساختمان ها و فضاهای مسکونی و اداری از انواع کلید و پریز و ورودی های مختلف استفاده می شود. شاید اهمیت کلید و پریز زیاد به نظر نیاید، اما یک وسیله ای بسیار ضروری و کاربردی است که انتخاب درست آن و هماهنگی کلید و پریز با دکوراسیون منزل می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی محیط داشته باشد. این وسیله به همراه لامپ ال ای دی، چراغ شب خواب و باتری و دیگر لوازم و تجهیزات الکتریکی همگی در دسته الکتریکی و روشنایی دسته بندی گردیده و امکان سفارش فراهم می باشد.

 

انواع کلید پریز

انواع کلید پریز، طرح کلید پریز و کاربردهای آن ها باید هنگام خرید مورد توجه قرار بگیرد. به همین منظور با مشاهده کاتالوگ کلید و پریز، قبل از خرید می توانید زیبایی خاصی به محیط مورد نظر خودتان ببخشید. انواع کلید پریز با طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند. تنوع بالای موجود در رنگ و طرح آن ها، برند های خارجی تولید کننده، برند های داخلی، کیفیت جنس کلید و پریز از جمله مواردی هست که این کلید پریز ها را متفاوت می‌کند.

در حال حاضر انواع مدل لمسی کلید پریز، انواع مدل های مدرن که دارای حسگر های حرارتی هستند، انواع کلید پریز های لوکس و آنتیک و ... وجود دارند. کلیدهای تک پل، دو پل، کلید تبدیل، کلید صلیبی، کلید راه پله، کلید زنگ، پریز برق ارت دار، پریز آنتن مرکزی، پریز برق یو پی اس، کلید دیمر و ... از انواع کلید پریز های موجود در بازار هستند.

هر یک از انواع این کلید پریز ها دارای قوطی کلید و پریز مخصوص به خود هستند که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشید.

 

بهترین مارک کلید و پریز

بهترین مارک کلید و پریز داخلی و خارجی با توجه به اینکه مصرف کنندگان از آن ها رضایت داشته اند یا نه انتخاب می شوند. در حال حاضر می توان پس از بررسی طرح، کیفیت ساخت کلید و پریز، جنس کلید و پریز، ایمنی و قیمت آن، بهترین مارک کلید و پریز را انتخاب کرد. پارامترهای مختلفی هنگام خرید لوازم الکتریکی مورد توجه قرار می‌گیرند و چنانچه بتوانید یک جنس مرغوب و با اصالت پیدا کنید که برای کارایی مورد نظر شما مناسب باشد می توانید از آن به عنوان بهترین مارک کلید و پریز یاد کنید. برای مشاهده بهترین مارک کلید و پریز می توانید به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید.

قیمت انواع کلید پریز

قیمت انواع کلید پریز در نمایندگی کلید و پریز فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار بسیار منصفانه و رقابتی است. جهت استعلام انواع قیمت کلید و پریز می توانید با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو افزار تماس حاصل فرمایید.

 

خرید کلید پریز

فروش اینترنتی کلید و پریز و خرید اینترنتی کلید و پریز از طریق مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار امکان پذیر شده است. خریداران محترم می توانند در کسری از ثانیه با مراجعه به وبسایت این مجموعه و ثبت سفارش به صورت اینترنتی، در کوتاه ترین زمان ممکن، لوازم و ابزار مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند و درب منزل تحویل بگیرند.