۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اسپری رنگ

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 29 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 29 تا

  1. ۱
  2. ۲

اسپری رنگ

یکی از روشهای رنگ کردن استفاده از اسپری رنگ است. از اسپری برای رنگ کردن سطوح با مساحت کمتر استفاده می‏شود. اسپری رنگ ها سطحی شبیه رنگ روغنی به ما می دهد و بسته به نوع و کیفیت اسپری سطح تمام شده متفاوت می باشد. وقتی برای رنگ آمیزی یک سطح پوشش بالایی مد نظر باشد بهتر است از همان روش سنتی رنگ و قلم مو استفاده شود ولی وقتی سرعت مهم است این اسپری رنگ است که به کمک ما می آید. اسپری‏ها معمولا رنگ‏ها و انواع مختلفی دارند که ممکن است خرید و انتخاب را برای افراد سخت کند. از این رو الکتروابزار در ادامه این مطلب اطلاعات لازم در این زمینه را به شما ارائه می‏دهد تا یک خرید عالی و مقرون به صرفه را داشته باشید.

اسپری رنگ چیست؟

همان‏طور که در بالا بیان کردیم اسپری رنگ یکی از وسایل رنگ آمیزی است که رنگ را در قوطی به صورت فشرده نگه داشته و هر زمان نیاز به رنگ آمیزی داریم، رنگ را به صورت پاششی روی سطح قرار میدهد. اسپریهای رنگ برای سطوح یا اشیاء استفاده میشود. همچنین زودتر از بقیه رنگ‏ها هم خشک میشوند.

انواع اسپری رنگ

همانند دیگر محصولات استفاده شده برای رنگ آمیزی، اسپری رنگ هم دارای انواع مختلف است که برای مصارف گوناگون استفاده میشود. در زیر تعدادی از اسپری‏های رنگ را نام می‏بریم.

·         اسپری رنگ برای فلز

این نوع اسپری برای رنگ فلزات ساخته شده است و به گونهای ساخته شده است تا بتواند رنگ را روی فلز پاشش داده و آن را نگه دارد.

·         اسپری رنگ چوب

اسپری رنگ چوب نیز یکی دیگر از انواع اسپری است که برای اشیاء چوبی استفاده می‌شود. گاهی اوقات این نوع اسپری به عنوان جلا نیز مصرف میشود.

·         اسپری رنگ کوره ای

اسپری رنگ کوره‏ای دارای رنگ الکترواستاتیک است که استحکام بیشتری روی اشیاء دارد.

·         اسپری رنگ یخچال

از دیگر انواع اسپری رنگ مخصوص رنگ یخچال است. اگر قسمتی از رنگ یخچال شما از بین رفت می‏توانید از این اسپری برای ترمیم آن استفاده کنید.

·         اسپری رنگ حرارتی

منظور از اسپری رنگ حرارتی، اسپری با رنگ نسوز است که برای انواع اشیاء استفاده شده و بسیار کاربردی است.

بهترین برند اسپری رنگ

اسپری رنگ یکی از کاربردی‏ترین ابزار رنگ است که طرفداران بسیار زیادی دارد. از این رو شرکتهای تولید رنگ بسیاری این نوع اسپری را تولید کرده و در بازار عرضه میکنند. شما می‏توانید بهترین برند اسپری رنگ را بر اساس فروش بالا و تجربه دیگران پیدا کرده و آن را خریداری کنید. گاهی ممکن است این برند ایرانی و گاهی خارجی باشد.

برندهای زیادی اسپری رنگ را به بازار عرضه می کنند که از بهترین برند های ایرانی می توان به گلریز، واکو، گل پخش و ... اشاره نمود و بهترین برندهای ایرانی فعال در بازار ایران اسپری رنگ دوپلی کالر یا اسپری رنگ ولگا کالر معرفی می گردند.

قیمت اسپری رنگ

قیمت اسپری رنگ نیز یکی دیگر از مهم‏ترین عواملی است که برای خرید آن در نظر گرفته میشود. این قیمت بر اساس نوع مصرفی رنگ داخل اسپری و اندازه آن مشخص میشود. برای آگاهی از قیمتهای به روز و اصلی اسپری‏های رنگ می‏توانید به راحتی وارد سایت الکتروابزار شده و از قیمت انواع اسپری رنگ آگاه شوید. اسپری رنگ قیمت مقرون به صرفهای داشته و معمولا برای افرادی که نیاز مقطعی به رنگ دارند استفاده می‌شود.

خرید اسپری رنگ

برای خرید اسپری رنگ بعد از بررسی درباره نوع و کیفیت آن میتوانید برای سهولت در خرید به سایتهای اینترنتی فروش مراجعه کنید. یکی از بهترین سایت‏ها در این زمینه الکتروابزار است. شما می‏توانید خرید هرگونه اسپری از جمله خرید اسپری رنگ چوب را از این سایت انجام داده و آن را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید.