۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

انواع عایق و رزین

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

عایق رطوبتی

در ساحتمانها همواره یکی از دلایلی که باعث ایجاد خرابی یا کم شدن عمر مفید آنها میشود، نم و رطوبت است. از این رو به عایق رطوبتی در هنگام ساخت نیاز داریم تا جلوی این اتفاق را بگیریم. عایقهای رطوبتی انواع مختلف دارند که هر کدام برای جایی خاص از ساختمان طراحی شده‏اند. عایق های رطوبتی با توجه به کاربرد عمده در ساختمان می توانند در دسته لوازم ساختمانی نیز دسته بندی شوند ولی با توجه به ترکیبات و خواستگاه این محصولات که فروشگاه های رنگ هستند در گروه و دسته رنگ دسته بندی شده است. معمولا در کنار عایق های رطوبتی از انواع بتونه نیز برای پر کردن محل هایی که عامل پخش رطوبت هستند استفاده می شود که انواع این بتونه ها را می توانید بررسی نمایید. اگر به دنبال خرید یک عایق با کیفیت هستید، پیشنهاد میکنیم با الکتروابزار در ادامه این مطلب همراه باشید تا راهنمای خرید عایق رطوبتی را برای شما ارائه دهیم.

انواع عایق رطوبتی

انواع عایق رطوبتی همان‏طور که در بالا بیان کردیم وجود دارند و به افراد اجازه می‏دهند تا در مراحل مختلف ساخت عملیات عایق کاری را برای بیشتر نقاط سازه انجام دهند. انواع مختلفی عایق رطوبتی داریم که گرم اجرا یا سرد اجرا هستند. عایقهای گرم اجرا مانند ایزوگام نیاز به گرما و اشتعال برای چسباندن به سطح مورد نظر دارند. عایقهای سرد اجرا معمولا مایع یا جامد هستند و توسط قلم مو یا نصب کردن روی سطح مورد نظر عایق کاری خود را شروع می‏کنند. در ادامه تعدادی از بهترین عایقها را معرفی میکنیم.

·         عایق رطوبتی پشت بام

عایق رطوبتی پشت بام یا همان ایزوگام همان‏طور که بیان کردیم یک عایق گرم اجرا است. این نوع عایق یکی از مهم‏ترین و اصلیترین عایقها برای یک سازه است. سقف همیشه در مقابل دیگر اجزای ساختمان در معرض رطوبت بیشتری است از این رو بسیار مهم است تا از این عایق استفاده شود.

·         عایق رطوبتی استخر

در هنگام ساخت یک استخر عایق رطوبتی آن بسیار مهم است. این عایق یا بر پایه نانو پلیمرها، یا اپوکسی‏ها و یا اکرلیک‏ها هستند. تمامی این عایقها به صورت پودر یا مایع و رزین هستند که بر دیواره بتنی استخر پاشیده میشوند.

·         انواع فوم عایق

انواع فوم عایق که معمولا ساخته شده از پلی اتیلن هستند هم برای عایق رطوبتی سازه استفاده میشوند. این فوم‏ها معمولا برای دور لوله‏های آب و عایق کاری دیوار و سقف استفاده میشوند. از فومهای پلیمری به عنوان انواع عایق صدا نیز یاد میشود زیرا به راحتی می‏توانند جلوی صدا را نیز بگیرند.

قیمت انواع عایق رطوبتی

در هنگام خرید انواع عایق رطوبتی، یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه شود قیمت عایق

است. بیشتر انواع عایق‏هایی که در بالا بیان کردیم ساخت کشور ایران هستند. بنابراین قیمت مقرون به صرفه دارند. با این اگر قصد دارید از قیمت دقیق و به روز انواع عایق و عایق رطوبتی با خبر شوید، میتوانید به سایت الکتروابزار مراجعه کرده و در آن‏جا قیمت محصولات به همراه مشخصات آن‏ها را مشاهده کنید.آ

خرید رنگ عایق ورزین

بعد از اینکه درباره انواع عایق رطوبتی و رزین دانستیم و قیمت را نیز بررسی کردیم بهتر است به دنبال خرید این محصول برویم. برای خرید ابتدا بهتر است تا کیفیت قبل مشخص شود. این مورد را می‏توانید با مشاوره از افراد با تجربه مشخص کنید. سپس می‏توانید به دنبال راه‏های خرید بروید. یکی از آسان‏ترین روشها در این زمینه مراجعه به سایت الکتروابزار و خرید عایق مورد نظر است. این سایت با تجربه بالا در این زمینه محصول با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار شما قرار می‏دهد.