۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

غلطک

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

غلطک رنگ

از سری ابزارهای استفاده شده برای رنگ کردن ساختمان و دیوار غلطک رنگ است. از این ابزار برای رنگ کردن دیوارهای بلند و بالا بردن سرعت انجام رنگ ساختمان استفاده میشود. معمولا همراه غلطک نقاشی میتوان سینی غلطک و دسته غلطک را نیز مشاهده نمود. این ابزار برای رنگ آمیزی انواع رنگ روغنی، رنگ آکریلیک و رنگ پلاستیک مناسب بوده، البته برای هر رنگی غلطک مناسب خودش را باید به کار برد.  شاید شما برای کار خود احتیاج به غلطک رنگ داشته و یا نیاز به تعویض غلطک‏های قدیمی خود را دارید. پس با الکتروابزار در این مطلب همراه باشید تا به شما مشخصات خرید یک غلطک رنگ عالی را بیان کنیم.

غلطک رنگ چیست؟

غلطک رنگ همان‏طور که در بالا بیان کردیم یکی از وسایل مورد نیاز برای نقاشی ساختمان است که معمولا بسیار مورد استفاده قرار می‏گیرد. شما می‏توانید با استفاده از غلتک رنگ سرعت نقاشی را برای ساختمان بالا ببرید و آن را به بهترین شکل انجام دهید. انواعی از غلطک رنگ کاری برای این کار وجود دارد که در ادامه آن‏ها را بیان می‏کنیم.

انواع غلطک رنگ

در بازار انواعی از غلطک رنگ کاری وجود دارند که برای رنگ‏ها و نقاشیهای مختلف ساختمان از آنها استفاده میشود. در زیر تعدادی از این غلطک‏ها را نام می‏بریم.

·         غلطک طرح دار

یک نمونه از انواع غلطک، نوع طرح دار است که هنگام رنگ آمیزی با غلطک طرح دار میتوانید روی دیوار طرح‏هایی را به صورت یکسان نقاشی کنید. این نوع غلطک بیشتر برای جنبه زیبایی نقاشی ساخته شده است.

·         غلطک رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک یک نوع رنگ خاص است که با استفاده از آب رقیق شده و سپس از آن استفاده می‌شود. غلطک مخصوص این نوع رنگ قدرت جذب رنگ بالایی را نسبت به باقی غلطک‏ها دارد.

·         غلطک رنگ روغن

غلطک رنگ روغن نیز یکی دیگر از انواع غلطک‏ها است. این غلطک قطر کمتری داشته و پرزهای کوتاه دارد. تفاوت غلطک رنگ روغنی و پلاستیک بخاطر قطر و پرزهای آن‏ها است.

·         غلطک اپوکسی، غلطک اسفنجی

 

1.        نحوه کاربرد غلطک رنگ

در این قسمت  آموزش نقاشی ساختمان با غلطک را به صورت اجمالی بیان خواهیم کرد. ابتدا بر اساس نوع رنگ باید آن را آماده سازی کنیم. ممکن است نیاز باشد رنگ با آب یا روغن مخلوط شود. بعد از آن به سینی غلطک نیاز داریم تا رنگ را در آن ریخته و غلطک را روی آن بکشیم.

لیست قیمت غلطک رنگ

بعد از اینکه رنگ زدن با غلطک را آموختیم و انواع غلطک را نیز شناختیم به یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید یعنی قیمت میرسیم. بر اساس نوعی غلطک و دسته بلند یا کوتاه بودن قیمت آن نیز تغییر میکند. هم‏چنین برندهای مختلفی برای غلطک در بازار وجود دارند که اگر برند خارجی باشد، قیمت نیز بالاتر میرود. برای دسترسی به لیست قیمت غلطک رنگ می‏توانید به سایت‏هایی مانند الکتروابزار مراجعه کنید.

خرید غلطک رنگ

بعد از اینکه درباره دسترسی به لیست قیمت غلطک رنگ دانستیم نوبت به خرید آن می‏رسد. برای خرید ابتدا نوع غلطک را انتخاب کنید. سپس برند و کیفیت را بررسی کنید. برای این کار می‏توانید به سایتهای فروش آنلاین مانند الکتروابزار مراجعه کرده و برندهای مختلف و مشخصات آن‏ها را با هم مقایسه کنید. بعد از آن می‏توانید از سایت خرید را انجام دهید و محصول را درب محل خود دریافت کنید.