۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سایر ابزار نقاشی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

ابزار نقاشی

نقاشی ساختمان یکی از مشاغل مهم و پر کاربرد است. با این حال هر فرد برای این انجام این کار نیازمند ابزار نقاشی است که توسط آنها کار برای ما آسان‏تر خواهد شد. همچنین عمل نقاشی کردن نیز در این صورت بهتر انجام خواهد شد. علاوه بر مواردی که ذکر خواهد شد اقلامی همچون قلم مو، غلطک، کاردک و لیسه و ... نیز جزء ابزار رنگ و نقاشی محسوب می شوند که در دسته خود بررسی شده اند. در ادامه این مطلب الکتروابزار به بررسی اطلاعات پیرامون لوازم نقاشی و بررسی نحوه خرید آن‏ها خواهد پرداخت.

ابزارنقاشی ساختمان

برای کسانی که قصد شروع کردن شغل نقاشی ساختمان را دارند یا اینکه به صورت مقطعی می‏خواهند این کار را انجام دهند، استفاده از ابزار نقاشی بسیار مهم است. درواقع همان‏طور که در بالا بیان کردیم، این ابزار به فرد برای نقاشی بهتر و داشتن نتیجه خوب نهایی بسیار کمک می‏کند. در زیر به بررسی انواع آن ‏ها پرداخته و مهم‏ترین این ابزارها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

·         سینی غلطک

همانطور که از نام این ابزار پیداست، برای غلطک از آن استفاده می‌شود. در این وسیله باید رنگ ریخته شود. سپس غلطک بر روی رنگ‏ها غلط داده شده و برای رنگ کردن دیوارها و سطوح صاف آماده میشود.

·         مهر و شابلون

گاهی اوقات قصد داریم برای سطح مورد نظر خود نقشی را طراحی کنیم. در این حالت نیاز به مهر و شابلون داریم. این ابزار نقاشی از قبل طرحی بر روی آن کشیده شده یا مشخص شده است و با استفاده از رنگ می‏توان این طرح را به دیوار یا سطح انتقال داد.

·         سنباده گیر

قبل از اینکه نقاشی ساختمان را آغاز کنیم به سنباده کردن نیاز داریم. سنباده گیر ابزار نقاشی است که با نگه داشتن کاغذ سنباده عملیات سنباده کشی را برای ما آسان کرده و کار با آن سریع‏تر انجام خواهد شد.

·         دسته غلتک

در بالا بیان کردیم یکی از ابزارهای نقاشی که با آن سطوح صاف را رنگ آمیزی می‏کنند غلطک است. دسته غلطک برای استفاده رنگ کردن قسمتهای بالایی دیوار یا سقف مورد نیاز است.

قیمت ابزار نقاشی ساختمان

قیمت ابزار نقاشی و هرکدام از انواع آن متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است قیمت برند خارجی با ایرانی تفاوت داشته باشد. برای آگاهی از قیمت دقیق ابزار نقاشی میتوانید به سایت الکتروابزار مراجعه کنید.

راهنمای خرید ابزار نقاشی ساختمان

پس از اینکه درباره انواع و سپس قیمت ابزار نقاشی دانستید نوبت به خرید آن میرسد. برای خرید بهترین ابزار نقاشی ساختمان ابتدا باید به کیفیت و شرکت سازنده آن توجه کنید. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار بهترین برندها با کیفیت عالی را در اختیار مشتریان برای خرید می‏گذارد.