۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

روغن های رنگ کاری

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

روغن رنگ کاری

روغن رنگ کاری یا الیف یکی از مراحل مهم کار رنگ ساختمان است که باید قبل از رنگ آمیزی به سطوح آغشته شود. این روغن ها انواع مختلف و کاربرد های مختلف در نقاشی ساختمان دارند، مثلا برخی برای عدم نفوذ رنگ ساختمانی به دیوارهای گچی داشته و برای این منظور به عنوان زیر کار مورد استفاده قرار می گیرند، برخی از انواع روغن برای به دست آوردن بتونه با کیفیت با پودر بتونه مخلوط شده و بتونه مناسبی از این ترکیب بدست می آید. معمولا روغن زیر کار به کمک انواع قلم مو روی سطح کشیده می شود و اجرای آن شبیه به رنگ کاری است. اگر قصد انتخاب و یا خرید این روغن را دارید پیشنهاد می‏کنیم با الکتروابزار تا آخر این مطلب بمانید تا درباره خرید این روغن اطلاعات به دست آورید.

روغن زیر کار یا روغن الیف

در بالا بیان کردیم که از روغن رنگ کاری، زیر کار یا الیف برای زیر رنگ روی دیوار یا سقف استفاده میشود. گاهی دیوار تازه گچ کاری شده و به اصطلاح خام است. پس به این روغن قبل از رنگ آمیزی احتیاج داریم تا دیوار رنگ را به خود بگیرد و یکدست باشد. ممکن است خیلی از افراد از روغن رنگ کاری برای بتونه کردن استفاده کنند، با این حال باید گفت که عملیات زیر کاری قبل از بتونه استفاده میشود.

روغن بتونه

روغن بتونه برای ساخت بتونه قبل از رنگ استفاده میشود. این روغن نیز برای زیرسازی دیوارهای گچی، ام دی اف و چوب کاربرد دارد. عده‏ای بر این عقیده هستند که می‏توان از رواغن بتونه به صورت جدا برای زیرکاری دیوار استفاده کرد. با این حال بهتر است که با پودر بتونه و آب مخلوط شود تا خمیر بتونه بتواند کاور بیشتری را ایجاد کند.

روغن زیر کار رنگ آکریلیک

روغن زیر کار برای رنگ‏های آکلریک یک زیر کار پایه آب است. به این معنی که شما می‏توانید این روغن را با آب حل کرده و سپس به دیوار آغشته کنید. این نوع از زیرکار یک پرایمر شفاف است که کمترین اثر از خود را زیر رنگ باقی می‏گذارد اما باید حتما برای دیوارهای گچی استفاده شود. خرید روغن زیر کار و خرید روغن بتونه در تمامی انواع از فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار قابل انجام است و شما می‏توانید با خواندن مشخصات و اطلاع از قیمت روغن مناسب خود را خریداری کنید.