۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قفل آویز

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

قفل آویز

قفل آویز یکی از پرکاربردترین ابزارهای شناخته شده و ساده است که برای قفل کردن درب، قفل کردن موتور سیکلت، قفل زنجیر دوچرخه، قفل چمدان، قفل صندوقچه وسایر چیزهای دیگر قابل استفاده است. قفل آویز، دارای انواع مختلفی بوده و سایز های متفاوتی دارد. اگر چه امنیت این قفل از قفل کتابی پایین تر بوده اما دارای انواع مختلفی مانند قفل آویز گارد دار می باشد که از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. این قفل در کنار قفل حیاطی و انواع مغزی در و سایر یراق آلات در دسته ابزار ساختمانی امکان سفارش و خرید را دارد.

 

کاربرد قفل آویز

قفل آویز از رایج ترین قفل های مورد استفاده است. این قفل ها دارای امنیت کافی هستند و برای جلوگیری از سرقت دوچرخه، موتور، درب ساختمان، نرده در و سایر مکان ها کاربرد دارند. هنگام خرید قفل آویز باید به جنس بدنه آن و سایز حلقه یو شکل قفل توجه داشته باشید و برای هر مکان یا وسیله، سایز مورد نیاز خود را خریداری کنید. قفل های آویز دارای اندازه های متفاوتی هستند. جنس قفل روی مقاومت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال قفل های آویز که از جنس آلومینیوم، برنج، استیل و فولاد ساخته شده اند استحکام و کیفیت بالاتری دارند.

 این قفل ها از گذشته تا امروز مورد استفاده بوده اند و هنوز هم طرفداران خاص خود را دارند. جهت خرید قفل آویز باید به حلقه قفل آویز توجه داشته باشید. چرا که اگر این حلقه استحکام کافی را نداشته باشد می تواند مورد سرقت قرار بگیرد. معمولاً قفل هایی که وزن بیشتری دارند و حلقه یو شکل آن ها محکم تر باشد امنیت بالاتری هستند و ضد ضربه می باشند. البته امکان تعمیر قفل آویز در صورت صدمه دیدن نیز وجود دارد.

 

انواع قفل آویز

قفل آویز رمزدار و قفل آویز اثر انگشتی از نمونه های پرکاربرد انواع قفل آویز هستند که در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به فروش می رسند. هنگام خرید بهترین قفل آویز ضد سرقت باید به استحکام قفل جنس قفل و سایز آن توجه داشته باشید. هر یک از انواع قفل آویز با توجه به کاربردی که دارند از ویژگی های متفاوتی برخوردار می باشند.

 

بهترین قفل آویز ضد سرقت

بهترین قفل آویز ضد سرقت، قفل آویز رمزدار و قفل آویز اثر انگشتی است. معمولاً جنس بدنه این قفل ها از فولاد یا آلومینیوم و آهن هستند. جنس بدنه روی قیمت قفل آویز هم تاثیر دارد. علاوه بر این روی کیفیت نیز اثر گذار است. جهت مشاهده انواع قفل آویز و بهترین قفل آویز ضد سرقت، می توانید سری به وب سایت اینترنتی الکترو ابزار بزنید و انواع مختلف قفل های آویز را با توجه به نیاز خودتان خریداری نمایید.

 

قیمت قفل آویز

فاکتورهای بسیاری هستند که روی قیمت قفل آویز تاثیر دارند. یکی از موارد اصلی جنس قفل آویز است. همان طور که اشاره کردیم این قفل ها از جنس آهن، فولاد یا آلومینیوم ساخته می شود و هرچه جنس آن ها بهتر باشد، استحکام و امنیت قفل نیز افزایش پیدا می‌کند و به همین خاطر روی قیمت قفل تاثیر دارد. شما باید با توجه به امنیت محیط مورد نظر خود و بودجه ای که دارید هر یک از انواع قفل های آویز را متناسب با نیاز خودتان خریداری کنید.

 

خرید قفل آویز

خرید قفل آویز با بهترین قیمت و خرید قفل آویز ارزان به صورت اینترنتی از فروشگاه الکترو ابزار امکان پذیر شده است. این مجموعه انواع یراق آلات و قفل های ساختمانی را با قیمت مناسب از تولید کننده خریداری می‌کند و با قیمت های بسیار منصفانه و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهد.