۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

جک و لولا

محصول مطابق با انتخاب شما وجود ندارد

جک و لولا

جک و لولای یکی از لوازم مورد نیاز و ضروری برای سازندگان درب و کابینت است که بسیار مورد توجه قرار میگیرد. اگر قصد خرید و یا تعویض این محصولات را دارید پیشنهاد می‏کنیم این مقاله از الکتروابزار را از دست ندهید و راهنمای خرید بهترین جک و لولای در را بخوانید.

مشتریان گرامی میتوانند علاوه بر انواع جک و لولا، انواع قفل در اتاقی، قفل سوئیچی و قفل سرویس را از قسمت قفل درب و همچنین قفل کتابی و سایر یراق آلات را سفارش و تهیه نمایند.

انواع لولا

یکی از مهم‏ترینن یراق آلات استفاده شده در صنعت درب و کابینت سازی لولا است. لولاها انواع بسیار مختلفی دارند که برای مصارف مختلف در نظر گرفته میشوند. در زیر به برخی از این انواع میپردازیم.

·         لولا درب چوبی

یکی از رایج‏ترین و معمول‏ترین لولاها در بازار لولای درب چوبی است که در اندازه‏ و جنسهای مختلف وجود دارد.

·         لولا کتابی

لولای کتابی یا تخت یکی از بهترین انواع لولا است که برای باکس‏ها از آن استفاده می‌شود. این لولا سروصدای لولاهای دیگر را ندارد.

·         لولا پنجره upvc

یکی دیگر از انواع لولا مربوط به پنجره upvc است. این لولا از مدرن‏ترین لولاهای در است که برای بسیاری از این پنجره‏ها استفاده میشود.

·         لولا گازور

این نوع از لولا برای درب‏های کابینت و یا جا کفشی استفاده میشود و تقریبا از نوع جدید لولاها است.

·         لولا بلبرینگی

لولا بلبرینگی یک نوع لولا شبیه به تخت است که برای درب یا انواع دکوراسیون چوبی از آن استفاده میشود.

انواع جک در و کابینت

انواع مختلفی از جک در و کابینت نیز وجود دارند که از آن‏ها نیز مانند لولا استفاده‏های زیادی میشود. درواقع جک باعث باز ماندن درب‏ها میشود. از این انواع می‏توان به جک درب پمپی، اتوبوسی و جک اونتوس اشاره کرد. هر کدام از این جک‏ها با نیروی مخصوص به خود می‏توانند درب‏ها را باز نگه دارند.

نحوه کاربرد جک و لولا

کار با جک و لولا زیاد سخت نیست و هر فرد می‏تواند آن را به سادگی بیاموزد و در مواقع ضروری خودش جک یا لولای درب را تعویض کند. برای این کار فقط کافی است که بتوانیم جای پیچ‏ها را سوراخ کنیم و لولا یا جک را در جای مناسب خود قرار دهیم. برای این کار می‏توانیم از فیلم‏های آموزشی در اینترنت نیز استفاده کنیم.

راهنمای خرید جک و لولا

برای خرید جک و لولا ابتدا باید نوع مخصوص به خود را مشخص کنیم. سپس کیفیت و برند را آن را در نظر بگیریم. بعد از آن می‏توانیم به سایت‏های اینترنتی معتبر در این زمینه مانند سایت الکتروابزار مراجعه کرده و بعد از خواندن مشخصات محصول آن را به راحتی خریداری کنیم.