۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قفل رمزدار

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

قفل رمزدار

قفل رمزدار یکی از انواع جدید قفل درب است که برای امنیت محیط بسیار اهمیت دارد. استفاده از قفل رمزدار برای محیط های امنیتی بسیار کاربرد دارد. معمولاً این قفل ها دارای رمزی چند رقمی هستند و یک پنل ورودی رمز دارند. استفاده از قفل های رمزدار به جای قفل های قدیمی دیگر دردسر جا ماندن کلید، خراب شدن مغزی و صرف هزینه های زیاد برای ساخت کلید اضافه، تعویض قفل، تعمیر قفل و ... را ندارد. با پیشرفته تکنولوژی ساخت قفل ها نیز پیشرفت کرده است و انواع قفل در اتاق، قفل رمزدار کیف، قفل ضد سرقت، قفل حیاطی رمزدار و ... ساخته شده است. علاوه بر انواع قفل کتابی و قفل آویز قفل های رمز دار نیز دارای تنوع بالایی می باشند.

 

انواع قفل رمزدار

قفل های رمزدار انواع مختلفی دارند.

قفل رمزدار آویز

قفل رمزدار کتابی

قفل رمز دار لمسی

قفل رمز دار کوچک

قفل رمز دار بزرگ

قفل رمزدار فانتزی

قفل رمزدار دیجیتالی

معمولاً بهترین قفل درب رمزدار قفل های دیجیتالی هستند که هوشمند بوده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشند. این قفل ها هم به صورت کارتی، رمزی و هم به صورت اثر انگشتی هستند. قفل های دیجیتال توسط برندهای معتبری تولید می شود و انواع متفاوتی دارند. قفل های ساده تر که همان قفل های آویزی رمزدار هستند نیز مدل ها و قیمت های مختلفی دارند. برای تهیه انواع قفل رمزدار با بهترین قیمت می توانید به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید و انواع محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

بهترین قفل درب رمز دار

با خرید بهترین قفل درب رمزدار دیگر نگران امنیت خانه یا محیط کار خود نیستید. چرا که با استفاده از انواع قفل های رمزدار؛ امنیت خانه و محل کار شما تامین می شود. البته استفاده از سیستم های امنیتی مانند حسگر حرارتی و یا دوربین های ر بسته، سیستم زنگ هشدار و ... نیز در محیط‌های اداری یا برخی از ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما همیشه ورودی ساختمان یکی از مهم ترین قسمت ها است که با خرید بهترین قفل درب رمزدار با دستگیره های هوشمند و به صورت دیجیتالی می توانید امنیت ساختمان را چند برابر کنید.

 

قیمت قفل رمزدار

قیمت قفل رمزدار با توجه به نوع قفل، برند قفل، مدل قفل، دیجیتال، رمزدار و ... متفاوت است. جهت مشاهده قیمت انواع قفل های رمزدار می توانید به وب سایت اینترنتی فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید. خصوصیات این قفل ها روی قیمت آن تاثیر دارد. برخی از قفل های هوشمند مخصوص درهای شیشه ای هستند. برخی دیگر از قفل ها ضد حریق هستند؛ بنابراین همه این موارد می‌تواند روی قیمت قفل رمزدار تاثیر داشته باشد.

 

خرید قفل رمزدار

با خرید قفل رمزدار از فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به صورت آنلاین، قیمت بسیار ارزان و منصفانه ای را پرداخت می کنید. این مجموعه با خرید انواع ابزار آلات ساده و پیشرفته از فروشگاه ها و تولید کنندگان این محصولات، انواع یراق آلات مانند قفل ساده، قفل رمزدار، قفل آویز و ... را با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می کند. با توجه به اینکه خرید قفل رمزدار به صورت اینترنتی است. نیاز به هزینه های مربوط به جابجایی و حمل و نقل نیز وجود ندارد. چرا که شما محصول مورد نظر را به صورت اینترنتی خرید می کنید و در آدرس مورد نظر تحویل می گیرید.