۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب 123

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 18 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 18 تا

  1. ۱
  2. ۲

چسب 123

چسب 123 یکی از انواع چسب است که طرفداران زیادی دارد. این محصول از دو جزء اسپری چسب 123 (معروف به اسپری تسریع کننده یا اسپری فعال) و مایع چسب 123 تشکیل شده است. مواد مرغوب موجود در چسب یک دو سه موجب شده که جایگاه بالا و مطلوبی در صنعت ساختمان سازی و هم چنین مصارف خانگی داشته باشد. این چسب به دلیل سرعت خشک شدن بالا و هم چنین سرعت چسبندگی بالایی که دارد، طیف گسترده ای از نیازهای تخصصی و حرفه ای بازار و همچنین نیازهای عمومی را پوشش می دهد.

انواع چسب 123

چسب 123 در سایزهای مختلف 100، 200 و 400 گرمی در بازار موجود هستند و با توجه به نوع و ظرفیت استفاده، می توان اندازه دلخواه را تهیه کرد. از بهترین برندهای چسب یک دو سه در بازار می توان به میتراپل، آک فیکس، ثنا باند، ولگا، استار باند و ترک فیکس اشاره کرد.

کاربرد چسب یک دو سه

چسب 123 به دلیل داشتن ویژگی های زیر، به چسب همه کاره معروف است:

·         دارای عملکرد آسان و سریع است.

·         سرعت خشک شدن، بالایی دارد.

·         قدرت بالای چسبندگی آن زبانزد است.

·         تغییر رنگ در سطوح ایجاد نمی کند.

·         بوی نامطبوع ندارد.

البته باید گفت چسب یک دو سه برای انواع پلاستیک، شیشه، انواع چوب مانند ام دی اف، فلزات، مدارهای الکتریکی، سرامیک، کاشی، سنگ و کاغذ دیواری کاربرد دارد. از کاربرد عمومی آن در مصارف خانگی نیز نباید غافل شد. اگر پایه مبل یا صندلی در منزل بشکند، به راحتی با این چسب، مبل یا صندلی شما، دوباره به حالت اول برمی گردد.

سایز بزرگ چسب 123 کاربرد فراوانی در مصارف ساختمان سازی، سنگ کاری و کاشی کاری دارد. به طور مثال چسب 400 گرمی 123 ترک فیکس با قدرت چسبندگی فوق العاده ای که دارد، جهت مصارف ساختمانی بی نظیر عمل می کند. از طرف دیگر برای مصارف خانگی بهتر است سایز کوچک یا متوسط این چسب تهیه شود؛ به طور مثال چسب 100 گرمی 123 ثناباند یا چسب 200 گرمی 123 ثناباند، انتخاب های مناسبی برای نگهداری در منزل برای مصارف خانگی به نظر می رسند.

هر چند همه برندهای چسب 123 برای مصارف عمومی کاربرد دارند و همه کاره هستند؛ اما برخی برندها معروفیت خاصی دارند. به طور مثال چسب فوری 123 رونیکس مدل RH-9924 به چسب چوب ام دی اف معروف است.

نحوه استفاده چسب 123

اشتباه رایجی که در استفاده از این چسب انجام می گیرد، این است که هر دو سطح را به مایع چسب آغشته کرده، دو سطح را به هم فشار می دهند و سپس از اسپری استفاده می کنند. در حالیکه اسپری، اطراف سطح را ممکن است کمی کثیف کند و چسب نیز به خوبی عمل نمی کند.

مراحل زیر نحوه استفاده صحیح از چسب یک دو سه را نشان می دهد:

·         ابتدا بهتر است سطوح مورد نظر را تمیز کنید (گرد و غبار یا کثیفی نداشته باشند)

·         چند قطره از مایع چسب 123 را روی یکی از سطوح مورد نظر بریزید. (مقدار مایع با توجه به اندازه سطح مورد نظر ریخته شود؛ کم یا زیاد نباشد)

·         اسپری فعال کننده را از فاصله 15 تا 20 سانتی متری بر روی سطح دیگر اسپری کنید.

·         حالا بدون از دست دادن زمان، دو سطح را به طرف یکدیگر فشار دهید؛ به سرعت و با گفتن 123 دو سطح کاملا به یکدیگر می چسبند.

حلال چسب 123

اگر چسب یک دو سه بر روی لباس یا دست شما بریزد، برای از بین بردن آن، کافی است از استون استفاده کنید. البته حواستان باشد بیش از حد از این حلال استفاده نکنید و مقدار مناسب آن را به کار بگیرید تا رنگ لباس شما خراب نشود. در برخی از سایت ها از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین نیز به عنوان حلال این چسب نام برده شده است.

قیمت چسب یک دو سه

چسب یک دو سه نسبت به کارایی و سرعت عملی که دارد دارای قیمت مناسبی است. از طرف دیگر برندهای مختلف این نوع چسب دارای قیمت های متفاوتی هستند؛ همچنین قیمت عمده چسب میتراپل و دیگر چسب ها با قیمت تکی آنها نیز متفاوت است. برای اینکه از قیمت های این محصول مطلع شوید، کافی است با کارشناسان ما در الکتروابزار تماس بگیرید.

خرید چسب 123

 الکتروابزار، نماینده فروش انواع چسب 123 بوده و در کار خرید و فروش عمده چسب 123 است. خرید عمده چسب یک دو سه از این شرکت دارای مزایای زیر است:

·         کارشناسان و فروشندگان این مجموعه از اخلاق حرفه ای برخوردار بوده و با خوش رویی پاسخ سؤال های خریداران یا کاربران را می دهند.

·         با توجه به اینکه الکتروابزار تمامی محصولات خود را بدون واسطه از شرکت اصلی تهیه می کند، تمام محصولات اصل بوده و با اطمینان می توانید تمام محصولات الکتروابزار را تهیه کنید.

 راهنمای خرید چسب 123