۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب سنگ

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

چسب سنگ

چسب سنگ یکی از قوی ترین انواع چسب است که برای چسباندن سطوح سنگی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب شما را با چسب سنگ، کاربرد و انواع آن آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

چسب سنگ چیست؟

چسب سنگ محصولی است که از دو قسمت تشکیل شده و بر پایه رزین های اپوکسی یا پلی استر به وجود می اید. چسب سنگ تقریبا در تمامی مراحل ساختمان سازی از بتن ریزی اولیه تا نماکاری آخر مورد استفاده قرار می گیرد. چسب سنگ ها در انواع و سایز های مختلف در بازار وجود دارند و شما می توانید متناسب با نیاز خود هر کدام را خریداری کنید. همچنین این چسب در برندهای مختلفی موجود است که معروف ترین ان ها جلاسنج می باشد.

کاربرد چسب سنگ

این نوع چسب همان طور که از نام ان پیدا است، برای چسباندن سنگ استفاده می شود؛ اما این نوع چسب برای استفاده های دیگری هم کاربرد دارد که در زیر به چند مورد از ان ها اشاره می کنیم:

·         جهت نصب کاشی، سرامیک و قطعات سفالی

·         برای اتصال اجر روی رمپ

·         اتصال انواع فولاد به بتن

·         جهت چسباندن قطعات پیش ساخته بتنی

·         و مناسب برای اتصال انواع سنگ به سطوح عایق حرارتی

نحوه استفاده از چسب سنگ

هنگام استفاده از این نوع چسب باید این را مد نظر داشته باشید که مکان شما دارای تهویه مناسب باشد تا گازهای ناشی از چسب باعث ازار و اذیت شما نشود. برای استفاده از چسب سنگ باید سطح مورد نظر از هر گونه الودگی و هر چیزی که باعث عدم چسبندگی سنگ می شود پاک کنید. برای استفاده از چسب سنگ باید متناسب با نوع سطح ان را اماده کنید.

·         اگر سطح مورد نظر شما سیمانی باشد باید قبل از شروع کار ان را چند بار مرطوب کنید.

·         سطح گچی که قرار است چسب کاری شود باید از 24 ساعت قبل پرایمر شود.

·         برای استفاده چسب روی سطح کاشی باید روی سطح ان ناهمواری ایجاد شود.

 حالا که سطح مورد نظر اماده است باید از یک ربع قبل سخت کننده را به چسب اضافه کنید. سپس چسب را با میکسر کامل مخلوط کرده و با فرچه از چسب روی سطح مورد نظر بکشید و سنگ را روی ان قرار دهید. سپس حدود 10 دقیقه فرصت دارید سنگ را جا به جا کنید و بعد از ان سنگ به خوبی می چسبد.

قیمت چسب سنگ

چسب سنگ ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند و عوامل مختلفی روی قیمت ان ها تاثیرگذار است. در زیر چند نمونه از این عوامل را بیان می کنیم.

·         نوع چسب سنگ

·         اندازه و ابعاد ان

·         شرکت سازنده

خرید چسب سنگ

انواع مختلفی از چسب سنگ ها در بازار موجود می باشند که شما می توانید به خرید ان ها بپردازید. یک راه برای خرید چسب سنگ به صورت حضوری است و راه دیگر خرید اینترنتی از سایت های معتبر می باشد. برای مثال فروشگاه الکترو ابزار یکی از سایت های معتبر در این زمینه است که شما می توانید انواع چسب سنگ را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از ان تهیه کنید.