۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اسپری فوم

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

اسپری فوم

اسپری فوم یکی از انواع درز گیرها است که برای پر کردن حفره و عایق صوت و حرارت تولید شده است. اما به مرور زمان برای کارهای دیگر هم مورد استفاده قرار گرفت. در این جا قصد داریم با شما در مورد اسپری فوم، انواع و کاربردهای ان با شما صحبت کنیم.

اسپری فوم (چسب فوم) چیست؟

اسپری فوم یا همان فوم اسپری، یک ماده عایق است که از رد و بدل شدن هوا و صدا بین داخل و خارج از ساختمان جلوگیری می کند. از این اسپری معمولا برای پر کردن منافظ در ساختمان برای عایق نمودن در برابر صدا و رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد.

فوم اسپری از دو فوم گاز پیشران و فوم حجیم تشکیل شده است که این دو فوم با هم ترکیب می شوند و واکنش ان ها باعث انبساط فوم و پر کردن شکاف خواهد شد. در واقع اسپری فوم درز گیر به همین منظور و برای پر کردن درزهای مختلف استفاده می شود.

انواع اسپری فوم

اسپری فوم انواع مختلفی دارد و در مدل های متنوعی تولید می شود. هر کدام از انواع این اسپری از ویژگی ها و کاربردهای خاص خود برخوردارند.

معروف ترین انواع این اسپری شامل اسپری فوم پلی اورتان سلول باز و اسپری فوم پلی اورتان سلول بسته هستند.

کاربرد چسب فوم

چسب فوم کاربرد های فراوانی دارد که در این جا چند نمونه از ان ها را ذکر می کنیم.

·         کار دستی: از این چسب جهت درست کردن کار دستی استفاده می شود.

·         ثبات دکور: برای ثابت ماندن دکور شما کافی است که چسب فوم به ان ها بزنید تا دیگر حرکت نکنند.

·    جلوگیری از ورود حشرات: می توانید با استفاده از اسپری فوم درزها را چسب کاری کنید و مانع ورود حشرات شوید.

·    عایق صدا: گاهی لوله اب صداهایی می دهند شما می توانید با استفاده از فوم به محل گذشتن لوله از دیوار یا کف تزریق کنید تا جای لوله ثابت شود و صدا نیاید.

·    عایق رطوبت و ضد اب: این فوم برای مکان هایی که دارای رطوبت هستند بسیار مناسب است و پیشنهاد می شود برای مکان های رطوبت دار و ضد اب مورد استفاده قرار بگیرد.

نحوه استفاده از چسب فوم

برای استفاده از چسب فوم به عنوان درزگیر باید مکانی که قرار است فوم در ان جا قرار بگیرد تمیز و بدونه الودگی باشد. سپس 30 درصد فوم را اسپری می کنید و به ان  دست نمی زنید تا خشک شود. می توان فوم را از طریق شلنگ هم تزریق کرد که در این صورت بعد از خشک شدن می توانید اضافه های ان را برش بزنید.

قیمت اسپری فوم

قیمت اسپری فوم با عوامل مختلفی بستگی دارد که چند نمونه از ان هارا ذکر می کنیم.

·         نوع اسپری فوم

·         شرکت سازنده

·         اندازه اسپری

خرید اسپری فوم درزگیر

اسپری فوم درزگیر بسیاری در بازار وجود دارند که به صورت حضوری و اینترنتی قابل خریداری هستند. به شما توصیه می کنیم همواره برای خرید این اسپری به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت آن مطمئن شوید. در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی شده تا مجموعه ای از بهترین اسپری های فوم بازار را با قیمت مناسب تامین و به مشتریان عرضه گردد.