۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آبپاش

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

آبپاش

آبپاش یا سر آبپاش همان وسیله‌ای است که روی شلنگ آب قرار می گیرد و می‌توان از آن برای ریزش آب به حالت های مختلف استفاده کرد. امروزه برای آبیاری مدرن، مانند آبیاری بارانی و قطره ای انواع آبپاش ها وجود دارند. با استفاده از آب پاش میزان آبی که برای آبیاری استفاده می شود کنترل شده است. آبپاش یک سیستم آبیاری تحت فشار است که جریان آب را خود عبور می دهد و آن را به صورت یکنواخت، قطرهای و یا پاششی روی گیاهانی و محیط مورد نظر می باشد. قطره های بسیار ریز آب از روزنه های سر آبپاش خارج می شوند و مانند افشانک ها عمل می کنند. آبپاش ها انواع مختلفی دارند و با توجه به مصارف آن ها علاوه بر کشاورزی، آبپاشی، زراعی در برای نظافت در کنار سایر لوازم شستشو و نظافت مانند جارو و برس، انواع تی نخی و زمین شوی و شلنگ آب انواع مختلفی نیز دارند.

 

سر آبپاش

آبپاشی به صورت مستقیم کار چندان درستی نیست. چرا که به فضای سبز و گیاهان و همچنین ریشه درختان آسیب وارد می شود؛ بنابراین با استفاده از سر آبپاش و قرار دادن آن روی شلنگ، می توان آب را به صورت افشانه در محیط پراکنده کرد تا هم فضای بیشتری با استفاده از آن آبیاری شود و هم دیگر آسیب به ریشه گیاهان و درختان وارد نشود. در حال حاضر انواع سر آبپاش در بازار موجود هستند که دارای ویژگی های متفاوتی هستند و هر یک کاربرد های متنوعی دارند. برای خرید سر آبپاش باید مزایای استفاده از آب پاش کشاورزی یا آبپاش زراعی را بدانید. معمولاً سر آبپاش باید هر ۶ ماه یکبار سرویس شود و مورد بررسی قرار بگیرد تا اگر دچار گرفتگی شده آن را برطرف کنید. ممکن است به خاطر وجود جرم آب، آبپاش ها دیگر نچرخند، بنابراین باید این مشکلات برطرف شود. در فصول سرد باید بسیار مراقب سر آبپاش باشید و هنگام نصب آن را به خوبی آب بندی کنید.

 

انواع آبپاش

انواع آبپاش با توجه به شعاع پاشش آب به سه نوع کلی تقسیم می شوند.

 آب پاش دسته بلند

آبپاش دسته کوتاه

آب پاش برد بلند،میان برد و کوتاه برد

آبپاش پلاستیکی، آبپاش باغبانی، آبپاش سر شلنگ، همگی از انواع آبپاش های موجود در بازار هستند. آبپاش کشاورزی نیز دارای انواع مختلفی است. آبپاش های زراعی؛ آبپاش مخصوص فضای سبز، آبپاش ضربه ای آب پاش دنده ای، آبپاش چرخشی، آبیاری قطره ای با استفاده از آب پاش های مخصوص، آب پاش برنجی، آبپاش آلومینیومی، آبپاش کم فشار، پرفشار یا فشار متوسط، آبپاش های زراعی و باغبانی همه و همه جز محصولات تولید شده برای آبپاشی هستند.

 

بهترین مارک سر آبپاش

بهترین مارک سر آبپاش با توجه به جنس آن، کارایی و قدرتی که دارد انتخاب می شود. شما باید با توجه به کاربرد مورد نظر خود، یکی از انواع بهترین مارک سر آبپاش را از فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تهیه کنید.

 

قیمت آبپاش

قیمت انواع آبپاش بارانی و سایر مدل های سر آبپاش در فروشگاه الکترو ابزار قابل مشاهده است. این مجموعه انواع سر آبپاش ارزان را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

خرید سر شلنگ  و خرید آبپاش

جهت خرید سر شلنگ و انواع سر آب پاش با قیمت مناسب و کیفیت بالا، سری به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار بزنید. این مجموعه انواع سر شلنگ، سر آبپاش و آبپاش های مختلف را با قیمت مقرون به صرفه و رقابتی عرضه می کند.