۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

لوازم کولری

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 34 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 34 تا

  1. ۱
  2. ۲

لوازم جانبی کولر آبی

کولرهای آبی همانند دیگر وسایل برقی در ساختار خود دارای اجزا و قطعات مختلفی هستند. هر یک از قسمت های کولر شامل موتور کولر، دینام کولر، پمپ آب، تسمه، پوشال، شناور و بدنه کارایی خاصی دارند. برای خرید یا تعویض و تعمیر لوازم جانبی و یدکی کولر آب می توانید به نمایندگی فروش لوازم کولر آبی در شهر خود مراجعه کنید و یا در صورت توان خودتان با تهیه انواع لوازم مورد نیاز مانند پمپ آب کولر موتوژن و یا سایر لوازم مورد نیاز نسبت به تعمیر و یا سرویس کولر اقدام نمایید. در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار تمامی قطعات مورد نیاز کولر آبی با قیمت مناسب به صورت عمده و تک و در دسته لوازم ساختمانی قابل تهیه می باشد. در این مقاله به معرفی لوازم یدکی کولر آبی می پردازیم.

لوازم یدکی کولر آبی

لوازم یدکی کولر آبی بر اساس محل قرارگیری و نحوه عملکرد آن ها به گروه های مختلفی دسته بندی می شوند. در سیستم آبرسانی کولرهای آبی قطعات مکانیکی و الکترومکانیکی وجود دارند که شامل موارد زیر هستند؛

·         پمپ آب یا واتر پمپ

·         شیر کولر با مهره برنجی یا استیل

·         اتصالات آب ریز یا توزیع کننده های آبی

·         ناودانی یا توزیع کننده

·         رابط شیلنگ آب رسانی کولر

·         مجموعه آب رسانی کولر اعم از اتصالات و لوله ها

·         پیچ تخلیه آب کولر

·         سبد زیر واتر پمپ

·         زانویی ها

·         انواع و سایزهای مختلف اورینگ ها

·         شناورها

·         سیستم های تصفیه آب

علاوه بر این ها سیستم پیش راننده در کولرهای آبی از مهم ترین و پیچیده ترین اجزای این وسیله هستند که به شرح زیراند؛

·         موتور کولر آبی شامل موتورهای سه فاز  و تک فاز

·         فن یا دمنده شامل فن های اکسیال و محوری یا فن های سانتریفیوژی و گریز از مرکز

·         ایمپلرها یا پره های فن

·         چرخ دنده فن  

·         حلزونی کولر

·         شفت ها

·         فولی کولرهای آبی

·         درب سرموتور کولر (اغلب بلبرینگی)

·         پولی کولر آبی

·         یاتاقان ها

·         تسمه موتور کولر آبی

·         انواع بوش های یاتاقان کولر آبی

انواع لوازم کولر آبی

انواع لوازم کولر آبی به سه دسته الکتریکی، مکانیکی و لوازم ثابت تقسیم می شوند که هر یک از این لوازم خود دارای قطعات جداگانه ای به شرح زیر هستند.

1.لوازم الکتریکی کولر آبی: این قطعات شامل موتور کولر (دینام)، پمپ آب کولر (واتر پمپ) و جعبه تقسیم برق کولر آبی است.

2.قطعات مکانیکی کولر آبی: پولی موتور، یاتاقان های شافت، پولی پروانه، پروانه کولر آبی، تسمه پروانه و شناور کولر آبی از مهم ترین اجزای مکانیکی کولر آبی هستند.

3.لوازم ثابت کولر آبی: بدنه کولر آبی، دریچه‌ های کولر آبی، پوشال ها یا پدهای سلولزی کولر آبی، شیر تخلیه کولر آبی و شبکه آب‌رسانی کولر آبی از قطعات ثابت کولر آبی می‌باشند.

قیمت لوازم کولری

قیمت لوازم کولر آبی در مقایسه با قیمت قطعات سایر کولرها مناسب تر است که می توان با هزینه کمتری این لازم یدکی را خریداری کرد. نوع برند و اهمیت قطعه و دسترسی به آن روی قیمت لوازم کولری تاثیر می گذارد. مرکز فروش لوازم کولر آبی در تهران بهترین محل برای خرید لوازم یدکی و لوازم جانبی کولرها است که با قیمت ارزان تری می توان قطعه مورد را خریداری نمود. دسترسی و پیدا کردن سریع و راحت لوازم یدکی جانبی کولر آبی سبب شده این وسیله خنک کننده طرفداران بسیاری داشته باشد.

 خرید لوازم کولر آبی

کولرهای آبی توسط برندها و کشورهای مختلف در اندازه های گوناگون تولید می شوند؛ لوازم کولر آبی دارای کیفیت بالایی هستند و به طوری که در طول سال به تعمیر کمی نیاز خواهند داشت. فروش عمده قطعات کولر آبی توسط نمایندگی های بسیاری انجام می شود که می توان از این نمایندگی ها قطعات یدکی و لوازم جانبی مورد نیاز کولر آبی را تهیه کرد. هنگام خرید لوازم کولر آبی باید دقت کرد که این قطعات اصل و اورجینال باشند و از دوام و طول عمر آن ها و گارانتی آن ها اطمینان پیدا کرد.