۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آریا

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

برند آریا 

آریا یک برند  است که در زمین تولید انواع قلم مو نقاشی با کیفیت فعال است. این برند انواع سایز های قلم مو و غلطک نقاشی را تامین و با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه نموده است. کیفیت محصولات این برند در مقایسه با قیمت آن در رنج بسیار مناسبی قرار داشته و همین موضوع سبب شده است تا برند آریا در زمینه تولید و تامین قلم مو غلتک سهم به سزایی از بازار را داشته باشد.

قلم مو های آریا ساخت کدام کشور است :

قلم مو های و غلطک های آریا عمدتا ساخت چین و برخی از محصولات این برند ساخت کشو ایران می باشد.

نمایندگی برند آریا

محصولات برند آریا توسط نمایندگی های متعددی در سطح بازار تهران و سایر شهرستان ها توزیع می گردد، فروشگاه اینترنتی الکتروابزار نیز به عنوان نماینده پخش محصولات این برند فعال می باشد و می توان محصولات این برند را از فروشگاه اینترنتی الکتروابزار و در دسته رنگ و ابزار رنگ انتخاب و خرید نمود.

لیست قیمت سنگ های برش آریا

قلم مو های آریا در سایزهای متنوع و از 0.5 اینچ یعنی کمتر از 2 سانت و حدود 1 سانت و تا سایز 4 اینچ که حدود 10 سانت می باشد به طور کامل موجود بوده و لیست قیمت محصولات این برند در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار قاب دسترس می باشد.

خرید قلم مو آریا

قلم مو های را می توان از دسته رنگ فروشگاه و قسمت قلم مو انتخاب و خرید نمود، در صورت هر گونه مشکل و یا ابهامی در مورد خرید قلم مو می توان از پشتیبانی فروشگاه اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

مشخصات قلم مو آریا

از مشخصات قلم مو های آریا می توان به بافت یکنواخت و نرم اشاره نمود که در هنگام کار با آنها هیچ گونه اثری از خود به جای نمی گذارد. قلم مو های آریا با توجه به گذراندن کنترل کیفیت بسیار کم دچار خرابی های ناشی از تولید بوده و در حین کار کمتر ریزش مو دارند.

کیفیت ابزار آریا

همانطور که پیشتر توضیح داده شد با توجه به طی مراحل کنترل کیفیت این قلم مو ها دارای کیفیت بسیار مناسبی بوده و چنانچه از آنها به درستی استفاده گردد و در پایان کار نیز آنها را شسته و رنگ مانده را کامل از آنها پاک کنیم می توانیم این قلم مو ها را بارها مورد استفاده قرار دهیم.

 

اخیرا این برند علاوه بر قلم مو نسبت به تهیه و تامین غلطک نیز فعال شده و غلطک های با کیفیتی را نیز به بازار عرضه نموده که در صورت تداوم این کیفیت در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار نیز موجود خواهد شد.