۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

عینک کار

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

12 مورد

عینک کار

یکی از وسایل مهم که باید از آن در بعضی از شاغل حتما استفاده شود، عینک کار است. عینک کار معمولا از ورود گرد و غبار و گاز مواد شیمیایی به چشم جلوگیری می‏کند یا اینکه جلوی اشعه مضر را میگیرد. به همین دلیل اهمیت بسیاری در تجهیزات ایمنی دارد. به طور کلی هر کارگاهی که در حال کار و یا تجهیز می باشد می بایست به نکات ایمنی دقت کافی داشته و حتما ابزار ایمنی همچون دستکش کار، کفش ایمنی، کمربند ایمنی و سایر لوازم مورد نیاز را برای حفاظت از نیروی انسانی مورد استفاده قرار دهد. در ادامه این مطلب با الکتروابزار همراه باشیدد تا درباره عینک کار و اطلاعات خرید آن آگاه باشیم.

عینک کار

همانطور که در بالا بیان کردیم، یکی از تجهیزات ایمنی که بسیار از آن در بعضی از مشاغل استفاده میشود، عینک کار است. وجود عینک کار برای چشم باعث میشود تا بسیاری از ذرات مضر به هنگام کار وارد چشم نشود. همچنین افرادی که مدت زمان زیادی را با رایانه کار می‏کنند هم ممکن است آسیب چشمی ببینند. از این رو عینک‏های کار با شیشههای مخصوص برای این افراد هم ساخته شده است. در ادامه بیشتر به انواع این نوع عینک‏ها خواهیم پرداخت.

انواع عینک کار

انواع عینک محافظ چشم در بازار بسیار زیاد است و هرکدام از آن‏ها به گونه‏ای مخصوص طراحی شده‏اند تا از چشم‏ها در هنگام کار مواظبت کنند. در زیر تعدادی از عینک کار مخصوص را نام میبریم تا با آنها بیشتر آشنا شوید.

·         عینک اتوماتیک جوشکاری

 

 

     عینک جوشکاری به صورت اتوماتیک یکی از انواع عینک محافظ است که به صورت اتوماتیک هنگام ن‏

عملیات جوشکاری رنگ آن تغییر می‏کند. استفاده از عینک برای افرادی که به کار جوشکاری مشغول هستند بسیار توصیه میشود. این عینک آزادی عمل بیشتری به جوشکار هنگام کار می‏دهد.

·         عینک برش کاری

 

از این عینک کار نیز برای کار برش کاری استفاده میشود که در نجاری یا کار با فلزات کاربرد دارد. افرادی که در این نوع از مشاغل کار می‏کنند، ممکن است هنگام برش کاری براده‏های آهن و چوب به چشم آن‏ها وارد شود. از این رو بسیار نیاز است تا از یک عینک محافظ در این کار استفاده شود.

·         عینک کامپیوتر

از صفحه نمایش بسیاری از یارانه‏ها اشعه مضر یو وی خارج میشود. این اشعه در دراز مدت روی چشم تاثیر مخربی داشته و باعث ضعف چشم و ماهیچه‏های آن میشود. عینک کار برای کامپیوتر با شیشه‏های مخصوصی که دارد، جلوی این اشعه مضر را می‏گیرد. شیشه این عینک‏ها بلوکات نام دارد که نور آبی مضر یو وی را حذف میکند.

عینک جوشکاری

یکی از مهم‏ترین انواع عینک کار هما‏ن‌طور که در بالا مشاهده کردید، عینک جوشکاری است. این عینک از جرقه‏های جوشکاری در هنگام این عمل جلوگیری می‏کند و اجازه ورود آن‏ها به چشم را نمی‏دهد.

بهترین عینک برای جوشکاری

در بالا مشاهده کردید که برای جوشکاری هم عینک محافظ وجود دارد. با این حال عینک ایمنی جوشکاری در انواع مختلف طراحی شده است که هر فرد می‏تواند بر اساس نیاز خود آ‏نها را خریداری کند. به عنوان مثال در بالا مشاهده کردید که عینک محافظ برای جوشکاری به صورت اتوماتیک وجود دارد. این یعنی نیاز نیست که عینک را از چشم خود بردارید و به صورت اتوماتیک شیشه‏های آن ایمن می‏شود.

قیمت عینک جوشکاری

عینک جوشکاری بر اساس ویژگی‏هایی که دارد می‏تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق این عینک میتوانید به سایتهای فروش آنلاین مانند الکتروابزار مراجعه کنید. ممکن است بعضی از این عینک‏ها خارجی باشند و باید از قیمت به روز آن‏ها آگاه شد.

خرید عینک جوشکاری

بعد از اینکه درباره عینک ایمنی و انواع آن دانستیم به خرید عینک محافظ می‌رسیم. برای خرید این کالا هم می‏توان به صورت حضوری هم اینترنتی اقدام کرد. خرید اینترنتی امروزه به صرفه‏تر است. برای این کار می‏توانید به سایت الکتروابزار مراجعه کرده و عینک کار خود را انتخاب کنید. سپس مشخصات را به صورت دقیق خوانده و یک خرید آسان را از این سایت انجام دهید.