۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماسک جوشکاری

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

ماسک جوشکاری

همانطور که ماسک برای بسیاری از مشاغل نیاز است و باعث سلامت فرد شاغل میشود، در صنعت نیز وجود بعضی از ماسکها برای کارهایی مانند جوشکاری بسیار ضروری است. ماسک جوشکاری همچنین باید بسیار استاندارد باشد و بهترین شکل ساخته شده باشد. اگر قصد خرید این ماسک مهم را دارید با الکتروابزار همراه باشید تا یک راهنمای جامع برای خرید این محصول را به شما ارائه دهیم.

ماسک جوشکاری به همراه سایر لوازم ایمنی مانند دستکش کار، کفش کار، لباس کار، کمربند ایمنی کارگری و ... جزء ملزومات کارهای ساختمانی می باشد.

ماسک جوشکاری

ماسک یا کلاه جوشکاری وسیله‌ای است که توسط آن می‌توان عملیات جوشکاری را به روشی ایمن انجام داد. در هنگام جوشکاری بخاطر فلزی که در آن استفاده می‌شود جرقه‏هایی به وجود میآیند که بسیار برای چشم مضر هستند. ماسک جوشکاری جلوی ضرر این جرقه‏ها را خواهد گرفت.

انواع ماسک جوشکاری

انواع متفاوتی از ماسک جوشکاری وجود دارد که هرکدام شکل و ویژگیهای خاص خود را دارد. با این حال تمام آنها برای جوشکاری مناسب بوده و یک کار مشترک را انجام میدهند. در زیر تعدادی از مهمترین انواع را معرفی میکنیم.

·         ماسک کلاهی

یکی از انواع ماسک جوشکاری که مانند کلاه تمام سر را میگیرد و نیازی نیست تا جوشکار آن را با دست نگه دارد، ماسک کلاهی است. این ماسک معمولا به صورت کلاه ایمنی هم استفاده میشود.

·         ماسک اتومات

همانطور که از نام این ماسک جوشکاری پیداست، به صورت اتومات شیشه ماسک هنگام کار تیره می‏شود.

·         ماسک ساده

متداولترین ماسک جوشکاری نوع ساده آن است که از دیرباز مورد استفاده قرار گرفته است. این ماسک را جوشکار باید با دست جلوی صورتش نگه دارد.

قیمت ماسک جوشکاری

افرادی که قصد خرید این ماسک را دارند، به قیمت آن نیز توجه می‏کنند. قیمت این ابزار بر اساس ویژگی‏هایی که دارد می‏تواند ارزان یا گران باشد. به عنوان مثال ماسک کلاهی یا جوشکاری از ماسک ساده گران‏تر است. برای اطلاع از قیمت دقیق آن میتوانید به سایت الکتروابزار مراجعه کرده و قیمت به روز ماسک جوشکاری را ببینید.

خرید ماسک جوشکاری

برای خرید ماسک جوشکاری ابتدا به این موضوع توجه کنید که به چه نوع ماسکی احتیاج دارید. اگر کلاه ایمنی بر سر میگذارید و باید ماسک هم داشته باشید، بهتر است از ماسک کلاهی استفاده کنید. بعد از اینکه ماسک انتخابی خود را مشخص کردید میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه‏های مرتبط مراجعه کنید. حتی می‏توانید از طریق اینترنت هم ماسک جوشکاری را خریداری کنید. سایت‏های فروش معتبر بسیاری وجود دارند مانند الکتروابزار که این محصول را به صورت معتبر میفروشند. می‏توان نظر کاربران را هم در این سایت‏ها تماشا کرد.