۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تجهیزات ایمنی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 69 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 69 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

تجهیزات ایمنی

وجود تجهیزات ایمنی برای هر مکانی که در آن افراد زندگی یا رفت و آمد می‏کنند الزامی است. درواقع این تجهیزات در مواقع اضطراری به شما کمک می‏کنند تا از حوادث اضطراری جلوگیری کنید. معمولا تجهیزات ایمنی برای کلیه فعالیت های که با انواع خطرات کاری و غیر کاری مواجه است بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. تجهیزات ایمنی دنیای بسیار گسترده ای دارد و ما در فرشگاه اینترنتی الکتروابزار بخش کوچکی از آن را پوشش می دهیم، ما در این وب سایت به معرفی و تامین انواع دستکش کار و ایمنی، کلاه ایمنی کار، کفش ایمنی، کمربند ایمنی و برخی از تجهیزات و لوازم و ... خواهیم پرداخت. با الکتروابزار همراه باشید تا درباره خرید این تجهیزات بیشتر بدانید و اطلاعات را در این باره کسب کنید.

تجهیزات ایمنی (لوازم ایمنی)

لوازم و تجهیزات ایمنی به وسایلی گفته میشوند که در هنگام خطر استفاده شده و مکان و افراد را از خطرهای جدی به دور می‏کند. این تجهیزات می‏توانند لوازم آنش نشانی، جعبه کمکهای اولیه و کلاه‏های ایمنی باشند که در هنگام حوادث مختلف از آن‏ها استفاده میشود یا برای ایمنی هنگام کار مورد توجه قرار میگیرند. در ادامه بیشتر به این وسایل و انواع آن‏ها خواهیم پرداخت.

انواع تجهیزات ایمنی

انواع مختلفی از تجهیزات ایمنی در بازار وجود دارند که هر شغل یا مکان باید مناسب با خودش آنها را انتخاب کند. بنابراین نیاز است تا از انواع آن اطلاعات کامل را داشته باشید. از این رو در این قسمت به این موضوع میپردازیم.

·         لوازم آتش نشانی

یکی از مهم‏ترین تجهیزات ایمنی، لوازم آتش نشانی است. وجود این لوازم برای هر مکانی الزامی بوده و حتما باید خریداری شوند. کپسول خاموش کننده آتش، چکش مخصوص برای شکستن شیشه و دیگر وسایل آتش نشانی از این انواع هستند. این لوازم باید در محلی نگهداری شوند که کاملا قابل دسترس بوده و در هنگام حادثه بتوان به سرعت از آن‏ها استفاده کرد.

·         کفش و کلاه ایمنی

یکی دیگر از تجهیزات ایمنی که از آن‏ها استفاده فراوان می‏شود، کفش و کلاه ایمنی است. برای کارهای مربوط به ساخت و ساز از این تجهیزات بسیار استفاده میشود و برای هر کارگر پوشیدن آنها الزامی است.

·         عینک ایمنی

مانند کفش و کلاه ایمنی وجود عینک ایمنی هم برای بسیاری از مشاغل ضروری است. این عینک مخصوصا برای مشاغلی که در آن براده آهن و چوب وجود دارند بسیار مهم است و باید حتما استفاده شود.

فروش لوازم ایمنی

فروش لوازم ایمنی از طریق فروشگاه‏های مربوطه این وسایل در سراسر کشور انجام می‏شود. شما میتوانید با مراجعه به این فروشگاه‏ها تجهیزات ایمنی را خریداری کنید. هم‏چنین بسیاری از فروشگاه‏های آنلاین به صورت معتبر اقدام به فروش این تجهیزات می‏کنند. می‏توانید با مراجعه به این سایت‏ها وسایل ایمنی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از قسمت نظرات کاربران، درباره خرید این وسیله اطلاعات کامل را به دست آورید.