۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره بنزینی

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

اره بنزینی

اره موتوری یا اره زنجیری یک اره برقی بنزینی است اما یک نوع اره موتوری، اره برقی است که نیروی خود را از باتری می گیرد و با انرژی الکتریسیته کارمی کند. این نوع اره زنجیری بنزینی است که برای راه اندازی و کار کردن آن بنزین مصرف می شود. اره موتوری از تعدادی تیغه اتصال داده شده به یک زنجیر ساخته شده است. خوبی اره موتوری با اره بنرینی این است که نیازی به جریان برق ندارد، این ابزار و ابزار مشابه مانند موتور برق، علف زن بنزینی و شمشاد زن بنزینی از ابزار پر کاربرد باغبانی بوده و مزیت آنها این است که با توجه به عدم نیاز به جریان برق کار ما را انجام می دهد و به نوعی پرتابل محسوب می شوند.

این وسیله در جاهای مختلف برای انجام کارهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. با قابلیت جابه جایی که این اره ها دارند، می توان آن ها را برای برش در مکان های زیادی همراه داشت. کسب و کارهای زیادی از این ابزار بهره می برند. برای برش چوب، برش بتن ها، تکه کردن یخ، در کارخانه جات مختلف برای برش قطعات و... قابلیت استفاده دارند.

انواع اره موتوری بنزینی

همان طور که گفتیم از اره موتوری در انجام فعالیت های بسیاری بهره می برند. اره بنزینی به عنوان یک اره موتوری دارای مدل ها و انواع مختلفی است و با توجه به کاربردی که می تواند برای شما داشته باشد، نوع آن فرق می کند. اره بنزینی کوچک یکی از انواع اره بنزینی است که طول تیغه آن به 25 سانتی من هم نمی رسد.

در مقابل اره درخت بر بنزینی برای بریدن چوب های بزرگ به کار برده می شود که نوع حرفه ای تری از اره برای بریدن آن ها لازم است. طول تیغه اره موتوری حرفه ای حدود یک متر خواهد بود. برخی از اره ها هنگام کار سرو صدای زیادی تولید می کنند. اره موتور بنزینی بی صدا می تواند با تولید صدای کمتر در زمان کار مناسب باشد.

 

بهترین مارک اره موتوری بنزینی

یکی از مسائل مهم برای کسانی که قصد خرید اره بنزینی را دارند، انتخاب بهترین مارک آن است. همه می خواهند ابزاری که می خرند از بهترین سطح کیفیت برخوردار باشد. اره بنزینی توسط برند های بسیاری تولید شده است و می توان نمونه هایی از بهترین مارک این ابزار را در بازار مشاهده کرد. اما شناختن بهترین برند می تواند در تهیه اره موتوری بنزینی کمک کننده باشد.

اره بنزینی دارای برند های زیادی مانند رونیکس، توسن، بوش و... است. هر چقدر کیفیت ابزار تولیدی بالاتر باشد و عملکرد بهتری ارائه دهد، نشان دهنده برتر بودن برند آن می باشد. خرید مارک پرطرفدار و محبوب می تواند نتیجه مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد و باعث می شود که از کارایی آن رضایت داشته باشد.

قیمت اره برقی بنزینی

در قیمت اره برقی بنزینی عوامل بسیاری تاثیر گذار هستند. هر فردی برای خرید اره زنجیری یکسری موارد را مد نظر دارد و با توجه به آن ها اره بنزینی مورد نیاز خود را خریداری می کند. ویژگی هایی مانند توان موتور، اندازه دنده ها (تیغه)، جنس قطعات به کار رفته، کیفیت و... همگی هنگام فروش اره بنزینی در تعیین قیمت آن اثر می گذارند.

با توجه به این موضوع که اره موتوری در مدل ها و برند های مختلفی وجود دارد که برخی برند ها سطح کیفیت بالاتری ارائه می دهند و شناخته شده هستند، قیمت محصولات آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین اره بنزینی را با قیمت مناسبی از الکتروابزار خریداری کنید.

خرید اره زنجیری بنزینی

برای خرید اره زنجیری بنزینی باید به نکاتی دقت داشته باشید. یکی از نکات مهم استفاده شما و کاربرد اره بنزینی برای شماست. ممکن است برای کاری بسیار زمان بر و سنگین بخواهد از اره بنزینی استفاده کنید، در این صورت باید اره ای با قابلیت های مناسب تهیه کنید.

اما اگر اره را برای انجام کاری راحت تر لازم دارید، می توانید ارزانترین اره موتوری بنزینی که کار شما را راه می اندازد خریداری کنید. داشن قطعات یدکی همراه اره بنزینی و اندازه تیغه آن از دیگر نکات حائز اهمیت است که باید به آن توجه کنید.

در پایان فروشگاه الکتروابزار را به عنوان یکی از بهترین مراکز برای خرید انواع اره بنزینی به شما پیشنهاد می دهیم.