۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چمن زن و علف زن بنزینی

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

چمن زن بنزینی (علف زن بنزینی)

چمن زن و علف زن بنزینی از دستگاه هایی هستند که امروزه بسیار مورد استفاده است و این نوع دستگاه طرفداران بسیاری دارد. سوخت این دستگاه چمن زن بنزین است. علف زن بنزینی چند کاره در موارد دیگری به غیر از علف زنی کاربرد دارد؛ به عنوان مثال در شمشاد زنی، هرس شاخه ها و به عنوان داس نیز مورد استفاده خواهد بود. چمن زن و علف زن بنزینی از آن جایی که نیاز به اتصال برقی ندارند، در محیط های مختلفی می توان از آن ها بهره برد.

ابزارهایی مانند شمشاد زن بنزینی، اره موتوری بنزینی و پمپ آب ها و موتور برق از ابزار های کاربردی برای مکان هایی هستند که برق شهری وجود نداشته باشد.

انواع علف زن بنزینی

علف زن بنزینی را در دو نوع می توانید تهیه کنید. در ادامه شما را با انواع علف زن بنزینی آشنا می کنیم.

علف زن بنزینی دوشی: این نوع علف تراش بنزینی دارای یک بند است تا آن را روی دوش خود آویزان کنید.

علف زن بنزینی پشتی: علف زن پشتی یک کوله دارد که می توان آن را مانند کوله پشتی استفاده کرد و برای استفاده طولانی مدت مناسب می باشد.

بهترین مارک علف زن

مارک های مختلفی از علف زن ها در بازار موجود است. از برند های خارجی تا ایرانی می توانید علف زن مورد نیاز خود را تهیه کنید. کاربرد بهتر و خصوصیاتی برتری که یک مارک علف زن دارد، می تواند آن ر ا به عنوان بهترین معرفی کند.

قیمت علف زن بنزینی

قیمت چمن زن و علف زن بنزینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن ها نوع علف زن؛ کیفیت و مارک آن را می توان نام برد. هر برندی ویژگی های مخصوص به خود را دارد و به تبع آن قیمت های متفاوتی نیز دارند.

خرید چمن زن بنزینی

در زمان خرید چمن زن بنزینی باید به قابلیت ها و مشخصات آن بسیار توجه کنید تا بتوانید دستگاهی کاربردی و مناسب تهیه کنید. نکته دیگر که باید در نظر داشته باشید، انتخاب فروشگاهی قابل اطمینان برای خرید است. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار با تامین کلیه کالاهای خود به طور مستقیم از تولید کننده و یا شرکت های تامین کننده بهترین قیمت انواع ابزارآلات به خصوص علف زن را به بهترین قیمت ارائه می نماید.