۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میخکوب بادی

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

17 مورد

میخکوب بادی

میخکوب بادی ابزاری است که به شما کمک می کند در زمانی کوتاه، تعداد زیادی میخ را در محل مورد نظر بکوبید. این ابزار در صنعت کاربردهای زیادی دارد و باعث سرعت در انجام کارها و در نتیجه افزایش راندمان می شود. میخ کوب بادی با یک کمپرسور هوا کار می کند و انرژی خود را از نیروی باد می گیرد. از همین رو این دستگاه نسبت به انواع ابزار برقی و شارژی قدرتمندتر است.

البته جابجایی دستگاه میخکوب بادی چندان هم کار راحتی نیست و شما نمی توانید به سادگی آن را همراه خود حمل کنید. این موضوع نقطه ضعف این دستگاه نسبت به انواع شارژی به شمار می رود. البته اگر آن را در یک کارگاه و یا محیط صنعتی به صورت ثابت به کار بگیرید و نیازی به حمل آن نداشته باشید، از قدرت بی نظیر دستگاه شگفت زده خواهید شد!

بیشترین کاربرد دستگاه میخ کوب بادی و منگنه کوب بادی در صنایع کابینت سازی و مبل سازی است و یکی از اصلی ترین دستگاه ها در کارگاه های نجاری به شمار می روند.

انواع میخکوب 

دستگاه میخکوب بادی با توجه به نوع میخ و مخزن آن به انواع مختلفی تقسیم می شود. هر کدام از انواع این دستگاه از کاربردهای خاص خود برخوردارند. از جمله رایج ترین انواع میخکوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         میخکوب اسکا

·         میخکوب تیپو

·         میخ کوب بادی نواری

·         میخکوب کپسولی

·         میخکوب دو پایه

·         میخکوب سر گرد

·         و...

بهترین مارک میخکوب

برخی از بهترین برندهای میخکوب بادی موجود در بازار شامل موارد زیر هستند:

·         رونیکس

·         توسن

·         ب آ

·         اکتیو

·         کرون

·         تیپو

قیمت میخکوب بادی

قیمت میخکوب بادی به عوامل مختلفی بستگی دارد و مجموعه ای از ویژگی های دستگاه قیمت آن را تعیین خواهد کرد. اما نکته ای که باید در مورد قیمت میخ کوب بادی در نظر داشته باشید این است که حتما برای خرید آن بودجه کافی کنار بگذارید. زیرا اگر شما یک میخکوب بادی بی کیفیت را خریداری کنید، خیلی زود از کار می افتد.

فروشگاه الکتروابزار انواع میخکوب بادی ارزان از برندهای معتبر دنیا را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

راهنمای خرید میخکوب

برای خرید میخ کوب بادی باید به نکات خاصی توجه کنید تا در نهایت یک خرید موفق را تجربه نمایید. در مرحله اول شما باید با توجه به کاربرد مورد نظر، ضخامت میخ هایی که استفاده می کنید و قطعه ای که با آن سروکار دارید، نوع این دستگاه را انتخاب کنید. نکته بعدی برای خرید این دستگاه توجه به وزن و ابعاد آن می باشد. شما باید دستگاهی انتخاب کنید که متناسب با ارگونومی بدن شما طراحی شده و کار کردن با آن برایتان راحت باشد.

سرعت دستگاه، قدرت دستگاه، ظرفیت خشاب، نحوه کوبیدن میخ و... هم از نکات مهمی هستند که باید برای خرید دستگاه میخ کوب در نظر داشته باشید.

یکی از بهترین راه ها برای خرید دستگاه میخکوب بادی، مراجعه به فروشگاه الکتروابزار است. این فروشگاه نواع میخکوب بادی ارزان و با کیفیت را به همراه قطعات یدکی میخکوب بادی عرضه می کند. شما می توانید میخکوب اسکا و سایر میخکوب های بادی کوچک و بزرگ برای کاربردهای گوناگون را از این فروشگاه خریداری کنید.