۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کمپرسور باد

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 22 تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 15 از مجموع 22 تا

  1. ۱
  2. ۲

کمپرسور باد (پمپ باد)

کمپرسور باد یا همان پمپ باد یکی از مهمترین ابزارهای بادی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه هوا را متراکم کرده و به صورت فشرده در می آورد. بیشترین کاربرد این دستگاه مربوط به صنعت می باشد، اما می توان از آن در کاربردهای دیگر هم استفاده کرد. برای مثال انواع پمپ باد نقاشی ساختمان برای کاربردهای ساختمانی وجود دارند. همچنین این ابزار می تواند به عنوان منبع تغذیه بسیاری از ابزاری که با باد کار می کنند باشد، ابزاری مانند بکس بادی، پیستوله بادی رنگ، میخکوب بادی، منگنه کوب بادی و ... .

شما می توانید مطابق با نیاز و کاربرد مورد انتظار خود انواع کمپرسور باد کوچک و بزرگ را با ویژگی های مختلف خریداری نمایید. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این دستگاه و انواع آن در اختیار شما قرار می دهیم.

انواع پمپ باد

پمپ بادها با توجه به ویژگی های خاص و کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. برخی از رایج ترین انواع پمپ باد عبارتند از:

·         پمپ باد پیستونی ( که خود به دو نوع هوای خشک و دبل هوا تقسیم می شود)

·         پمپ باد پیستونی

·         پمپ باد دیافراگمی

·         کمپرسور باد سایلنت (پمپ باد بی صدا)

·         کمپرسور باد اسکرو

·         کمپرسور باد بدون روغن

·         و...

بهترین مارک پمپ باد

در حال حاضر کمپرسور باد توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود. به شما توصیه می کنیم برای خرید به سراغ پمپ بادهایی بروید که بیشترین میزان رضایت را در میان مشتریان داشته اند. برندهای رونیکس، هیوندای، محک و وینکس از بهترین برندهای پمپ باد هستند. این برندها انواع کمپرسور باد از جمله کمپرسور باد سایلنت یا همان پمپ باد بی صدا را هم تولید می کنند.

یک راه خوب برای خرید بهترین مارک پمپ باد این است که به صورت مستقیم به نمایندگی پمپ باد مراجعه نمایید. این کار از نظر قیمت هم برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت پمپ باد

قیمت پمپ باد تا حد زیادی به برند سازنده آن و همچنین کیفیت و کارایی دستگاه بستگی دارد. البته هر کدام از انواع پمپ باد هم با قیمت خاصی به فروش می رسند. برای مثال قیمت پمپ باد بی صدا نسبت به انواع دیگر بیشتر است. شما می توانید برای خرید انواع کمپرسور باد کوچک و بزرگ با بهترین قیمت به فروشگاه الکتروابزار مراجعه نمایید. این فروشگاه تمام ابزارهای خود را به صورت اورجینال از برندهای مشهور تهیه کرده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا آن ها را با مناسب ترین قیمت ممکن به دست شما برساند.

خرید پمپ باد

همانطور که در بخش های قبلی هم اشاره کردیم، خرید از نمایندگی پمپ باد بهترین راه برای خرید این ابزار به شمار می رود. نمایندگی های معتبر بهترین برندهای پمپ باد را به صورت اورجینال و با بهترین قیمت به فروش می رسانند. برای مثال می توان به فروشگاه الکتروابزار اشاره کرد که نماینده رسمی بسیاری از برندهای بزرگ پمپ باد بوده و بهترین گزینه برای خرید به شمار می رود.

شما می توانید انواع کمپرسور باد کوچک و بزرگ در کاربردهای مختلف مثل پمپ باد نقاشی و... را با کیفیتی بی نظیر از این فروشگاه خریداری کنید و از طول عمر و کارایی ابزار خریداری شده اطمینان کامل داشته باشید.