۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پیستوله بادی

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

16 مورد

پیستوله بادی (رنگ)

پیستوله بادی یا رنگ پاش یکی از محبوب ترین ابزارها بین افراد است. پیستوله بادی وسیله ای برای پاشیدن رنگ و گازوئیل به شمار می رود. رنگ پاش از باد برای عمل پاشیدن رنگ کمک می گیرد. این ابزار یک مخزن برای نگهداری رنگ و یک کمپرسور باد دارد که با آن عمل رنگ کردن را آسان می کند.

پیستوله بادی را می توان جایگزینی مناسب برای قلم مو دانست. پیستوله بادی یا رنگ پاش عمل پاشیدن رنگ را با دقت کامل و یکدست و به کمک هوای فشرده ای که از پمپ باد می گیرد، انجام می دهد. استفاده از پیستوله بادی موجب می شود که رنگ کمتری استفاده شود و به این صورت در هزینه ها صرفه جویی می شود. کیفیت رنگ آمیزی با پیستوله باد نسبت به پیستوله برقی خیلی بالاتر است و به قدری بالاست که آن را به بهترین ابزار برای پاشیدن رنگ تبدیل می کند.

انواع پیستوله بادی

پیستوله بادی به انواع  مختلفی تقسیم می شود. اگرچه کار تمام آن ها اسپری کردن رنگ به سطوح است ولی در برخی جزئیات با یکدیگر تفاوت دارند. به عنوان مثال پیستوله کوچک برای مصارف خانگی و رنگ آمیزی سطوح کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

پیستوله رنگ ماشین نیز همان طور که  از اسم آن پیداست برای رنگ کردن خودروهای آسیب دیده به کار می رود. پیستوله رنگ ماشین یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که در تعمیرگاه ها مشاهده می شود.

اگر اسم پیستوله رنگ کاری به گوشتان خورد، بدانید این وسیله منحصراً برای رنگ کردن سطوح است. از جمله سطوحی که با پیستوله رنگ کاری می توان رنگ کرد می توان به دیوار، فلز، چوب، پلاستیک و... اشاره کرد.

پیستوله باد حرفه ای نیز همان طور که از اسم آن مشخص برای کارهای حرفه ای که به دقت و مهارت احتیاج دارد کاربرد دارد. معمولاً از پیستوله باد حرفه ای در کارخانه ها و تولیدی ها استفاده می شود. آشنایی با انواع پیستوله بادی یا رنگ پاش کمک می کند هنگام خرید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

قیمت پیستوله بادی

همان طور که دیدید پیستوله بادی انواع مختلفی دارند و هرکدام از این مدل ها قیمت های مخصوص به خود را دارند. با توجه به این موضوع نمی توان  قیمت مشخصی برای پیستوله بادی یا رنگ پاش معرفی کرد. اما طبیعی است که هرچقدر کیفیت پیستوله بادی بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. البته پیستوله ساتا یک پیستوله بادی است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت بالایی نیز دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق پیستوله بادی می توانید از یک فروشگاه معتبر سؤال کنید.

خرید پیستوله بادی

فروشگاه های زیادی برای فروش پیستوله بادی وجود دارند و انتخاب یک پیستوله بادی متناسب با نیازتان از بین آن ها مشکل است. اگر به دنبال خرید پیستوله بادی هستید یا می خواهید بدانید پیستوله ایر براش چه تفاوتی با دیگر رنگ پاش ها دارد می توانید از مشاوران الکترو ابزار کمک بگیرید. فروشگاه الکترو ابزار یک راهنمای با تجربه و معتبر در امر فروش پیستوله است. پیشنهاد می کنیم با الکترو ابزار تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت انواع پیستوله بادی، بهترین پیستوله بادی را با مناسب ترین قیمت از آن ها دریافت کنید.