۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تفنگ باد پاش

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تفنگ بادپاش

بادپاش وسیله ای برای انتقال باد از کمپرسور می باشد و ظاهری شبیه به تفنگ دارد. این وسیله در دسته ابزارالات بادی قرار دارد و با استفاده از آن می توان فرایند بادپاشی را به راحتی انجام داد. اجزای تشکیل دهنده تفنگ بادپاش شامل بدنه، ماشه، سر نازل و دنباله هستند. انواع سری بادپاش یا همان سری نازل هم مانند خود بادپاش در اندازه ها و مدل های گوناگون وجود دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این ابزار و خرید آن به شما ارائه خواهیم داد. تفنگی باد پاش در دسته ابزار بادی و در کنار ابزارآلاتی همچون پیستوله بادی و کمپرسور باد دسته بندی شده است و در کنار بکس بادی از ابزارآلات بادی پرکاربرد تعمیرگاهی هستند.

انواع تفنگ بادپاش

بادپاش ها با توجه به کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم می کنند. تقسیم بندی انواع تفنگ بادپاش با توجه به جنس و انواع سری نازل انجام می شود.

انواع تفنگ بادپاش از نظر جنس شامل موارد زیر است:

·    بادپاش فلزی: این نوع بادپاش همانطور که از نامش پیداست بدنه ای فلزی و معمولا از جنس آلومینیوم دارد.

·         بادپاش پلاستیکی: مواد سازنده این نوع تفنگ بادپاش نوعی پلاستیک مخصوص است.

به غیر از این دو نوع، امکان دارد تفنگ بادپاش را با متریال دیگری هم تولید کنند. اما بادپاش های فلزی و پلاستیکی پرکاربردترین انواع تفنگ بادپاش هستند.

انواع تفنگ بادپاش از نظر انواع سری نازل هم به سه نوع بلند، کوتاه و متوسط تقسیم بندی می شوند.

قیمت تفنگ باد

قیمت تفنگ باد مانند هر ابزار دیگری تحت تاثیر عوامل مختلف قرار می گیرد. نوع تفنگ بادپاش، متریال استفاده شده در ساخت آن، انواع سری نازل، برند تولید کننده و... مهمترین عواملی هستند که قیمت این ابزار را تحت تاثیر قرار می دهند.

به شما توصیه می کنیم همواره این ابزار را از برندهای معتبر خریداری کنید. این برندها شاید از نظر قیمت نسبت به برندهای معمولی و کمتر شناخته شده گران تر باشند، اما در عوض کیفیت و طول عمر بی نظیری دارند و مدت های طولانی برای شما کار خواهند کرد.

خرید تفنگ باد پاش

تفنگ باد فلزی نسبت به پلاستیکی یا انواع دیگر کیفیت و دوام بسیار بیشتری دارد و می توان برای کاربردهای گوناگون از آن استفاده کرد. از همین رو خرید این ابزار نسبت به نوع پلاستیکی آن پیشنهاد می شود.

شما می توانید برای خرید تفنگ بادی فلزی با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت از برندهای معروف و نام آشنا به فروشگاه الکترو ابزار مراجعه نمایید. این فروشگاه مدت طولانی است که در زمینه فروش انواع ابزارآلات سابقه دارد و به خوبی امتحان خود را پس داده است! بنابراین راهی آسان و مطمئن برای خرید تفنگ بادپاش به شمار می رود.