۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ابزار بادی و بنزینی

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 138 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 24 از مجموع 138 تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
  4. ۴
  5. ۵

ابزار بادی و بنزینی

ابزار بادی و بنزینی را می توان جزو تجهیزات صنعتی دانست که بسیار پر کاربرد هستند. برای انجام کار های مختلفی از این ابزار استفاده می شود؛ به عنوان مثال برای کشاورزی و باغبانی، نجاری، در کارخانه های مختلف و... می توان از آن ها بهره برد. پمپ باد به عنوان منبع تغذیه این ابزار آلات باعث می شود که فشار هوا لازم به وجود بیاید و این دستگاه ها با این فشار کار خود را انجام دهند.

ابزار بادی و بنزینی توانایی بالایی دارند و عملکرد خوبی از خود نشان می دهند. در صنعت برای انجام کار های سنگین کاربردی بسیاری دارند. ابزار برقی و شارژی با توجه به صهولت استفاده به صورت فراگیر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، اما معمولا جایی که قدرت بیشتری نیاز باشد این ابزار بادی هستند که جواب گوی کار ما خواهند بود و یا جایی که جریان برق در دسترس نباشد ابزار بنزینی و موتوری می توانند مشکل گشا واقع شوند.

انواع ابزار بادی و بنزینی

ابزار بادی و بنزینی دارای انواع مختلفی هستند. هر کدام از این ابزار برای انجام کاری مناسب می باشند و کاربرد های مختلفی دارند. به طور کلی این ابزارها را می توان در نوع عمومی و صنعتی تقسیم بندی کرد. برای تهیه نوع عمومی ابزارهای بادی و بنزینی لازم نیست هزینه زیادی پرداخت کرد؛ زیرا این نوع ارزان قیمت هستند. ابزارهای عمومی دوام زیادی ندارند و طول عمر آن ها کم است. در زیر برخی از انواع ابزار بادی و بنزینی را نام می بریم.

·         میخکوب بادی

·         منگنه کوب بادی

·         دریل بادی

·         آچار بکس بادی

·         چکش های تخریب

·         اره زنجیری

·         تفنگ بادی

·         و... 

 

لیست قیمت ابزار بادی و بنزینی

قیمت ابزارهای بادی و بنزینی با توجه به نوع و کارایی آن ها متفاوت است. عوامل زیادی قیمت این ابزارها را تحت تاثیر قرار می دهد. قدرت و مشخصات، کیفیت، دوام، برند سازنده و سایر ویژگی ها همگی در قیمت آن موثر هستند. بدیهی است که هر چه قدر دستگاهی با کیفیت تر و ویژگی های بهتری داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت این ابزار آلات می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کرد و آگاهی لازم را درباره قیمت هرکدام از ابزار متناسب با نوع آن را جویا شد.

راهنمای خرید ابزار بادی و بنزینی

همان طور که گفتیم ابزار بادی و بنزینی انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها با توجه به کاربردی که دارند، دارای ویژگی های متفاوتی هستند. در زمان خرید این ابزار باید توجه داشته باشید که خصوصیات دستگاه چگونه است. توان دستگاه که اهمیت بسیاری دارد، را در نظر بگیرید و تمام مشخصات آن را بررسی کنید.

مواردی که در خرید ابزار های بادی و بنزینی باید به آن دقت کنید، میزان بنزین مصرفی، سرعت، وزن و قدرت ابزار است؛ همچنین باید خرید خود را از فروشگاهی معتبر انجام دهید.