۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اتو لوله سبز

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

8 مورد

اتو لوله سبز

اتو لوله سبز که به آن اتو لوله کشی هم گفته می شود، دستگاهی است که برای اتصال و جوش لوله های سبز از آن استفاده می شود. اتو لوله سبز جز دسته بندی ابزار برقی به شمار می آید که برای جوش لوله سبز به کار می رود و کار آن به این صورت است که با ذوب شدن لوله ها باعث اتصال آن ها به یک دیگر می شود. لوله های فلزی معایب زیادی دارند به همین دلیل لوله سبز که کیفیت و دوام بیشتری دارد را جانشین آن کرده اند.

 لوله های سبز مقاوم، ضد رسوب و کاملا بهداشتی هستند و معروف ترین برند در ایران لوله و اتصالات آذین نام دارد که از این لوله ها برای تاسیسات و لوله کشی ساختمان ها استفاده می شود. برای اتصال لوله های سبز، اتو لوله سبز مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه اطلاعات بیشتری درخصوص این محصول به شما ارائه خواهیم داد.

اتو لوله

اتو لوله یکی ازمهم ترین ابزارها در شغل لوله کشی است که به آن دستگاه جوش لوله هم گفته می شود. از اتو لوله جهت چسباندن لوله ها به یک دیگر استفاده می شود. کار کردن با اتو لوله بسیار راحت و آسان است، لوله ها از طریق گرم شدن به یک دیگر متصل می شوند. هنگام خرید اتو لوله نکاتی مانند قدرت و توان دستگاه را باید در نظر بگیرید. اتو لوله ها انواع و قیمت های مختلفی دارند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

انواع اتو لوله

اتو لوله که از آن برای چسباندن و اتصال لوله ها به یک دیگر استفاده می شود، انواع مختلفی دارد. درست مانند اتو لوله خانگی که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای متفاوت و خاص خودشان را دارند. با توجه به اینکه لوله ها در انواع مختلفی تولید می شوند، هر کدام از آن ها جهت اتصال نیاز به اتو لوله خاصی دارند. انواع مختلف اتو لوله ها در بازار با قیمت های متفاوتی موجود می باشند. ارزانترین اتو لوله را می توانید از طریق اینترنت از سایت های معتبری مثل الکتروابزار خریداری کنید که هزینه کم تری دارد.

کاربرد اتو لوله

کاربرد اتو لوله در لوله کشی برای اتصال لوله ها به هم می باشد به این صورت که لوله ها را از قالب ماده به دستگاه وارد می کنند و از قالب نر برای حرارت دهی و متصل کردن لوله استفاده می شود. در لوله کشی با استفاده از اتو لوله به هیچ عنوان از چسب برای اتصال لوله ها استفاده نمی شود و اتصال فقط از طریق گرم کردن لوله ها صورت می گیرد. باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از اتو لوله در لوله کشی با توجه به نوع و جنس لوله ها متفاوت است مثلا استفاده از این دستگاه برای دو نوع لوله پروپیلن و لوله سبز دارای تفاوت می باشد.

قیمت اتو لوله

قیمت اتو لوله ها مانند همه وسایل برقی دیگر بستگی به یک سری عوامل دارد و نمی توان آن را به صورت قطعی بیان کرد. نکته مهم در مورد قیمت اتو لوله ابزارهای جانبی است که همراه اتو لوله به فروش می رسد و قیمت آن را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد. عوامل تاثیر گذار بر قیمت اتو لوله ها را در زیر بیان می کنیم.

  • برند و توان کاری دستگاه
  • تعداد المنت های آن
  • دارا بودن سیستم گرمایشی پیشرفته
  •  سرعت گرمایش بالا
  • تعداد لقمه ها
  • قابلیت اتصال انواع لوله مختلف
  • به همراه داشتن تجهیزات و وسایل جانبی مانند متر، راکت، لقمه اضافه و قیچی لوله

همه این موارد از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت انواع اتو لوله می باشند که با هم قیمت اتو لوله را تعیین می کنند.

خرید اتو لوله

برای خرید اتو لوله باید به یک سری موارد دقت کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید و ارزانترین اتو لوله را خریداری کنید. در ادامه نکاتی که هنگام خرید انواع اتو لوله و مخصوصا اتو لوله خانگی باید به آن ها دقت کنید را بیان می کنیم.

·    مهم ترین مشخصه یک اتو لوله میزان قدرت و توان آن می باشد اگر اتو لوله توان مناسبی نداشته باشد استفاده از آن مشکل است.

·    قابلیت کنترل دما در دستگاه، این امکان را فراهم می کند که دما با توجه به نوع، ضخامت و قطر لوله تنظیم شود.

·          دستگاه اتو لوله باید سرعت بالای گرمایشی داشته باشد واز اتلاف انرژی جلوگیری کند.

·         یک دستگاه اتو لوله مناسب باید قابلیت اتصال چند نوع از انواع لوله ها را داشته باشد.

·         یک اتو لوله خوب باید از کیفیتی عالی و قیمتی مناسب برخوردار باشد.

جمع بندی

اتو لوله دستگاهی است برای اتصال لوله ها به یک دیگر از آن استفاده می شود. منظور از لوله سبز لوله های پلاستیکی است چون اولین بار که وارد بازار شدند رنگ آن ها سبز بود به این نام معروف شدند؛ اتو لوله سبز اتصال لوله های پلاستیکی را انجام می دهد. انواع مختلفی از اتو لوله ها با قیمت های متفاوت در فروشگاه الکتروابزار موجود می باشد و شما می توانید با خیال راحت از کیفیت، آن ها را خریداری کنید.