۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره افقی بر

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

اره افقی بر

اره افقی بر یکی از ابزارهای پرکاربرد است که برای برش دادن انواع متریال های صنعتی در کارهای تأسیساتی، لوله کشی، ساختمانی و الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. یک ابزار همه فن حریف یا همه کاره که به درد همه این کارها بخورد، اره افقی بر است که دارای امکانات و ویژگی های گوناگونی است. هنگام خرید اره افقی بر برقی که در صنف گوشت و قصابی به اره افقی بر قصابی نیز معروف است، باید به نکاتی مانند توان اره، سرعت متغیر یا ثابت آن، کاربری آسان، قابلیت های اره برای انجام برش های منحنی، امکان تعویض تیغه اره و کیف مخصوص حمل آن توجه کنید. اره افقی بر برقی دارای یک موتور پر قدرت می باشد. وزن این اره بسیار مناسب است و یک دیمر برای کنترل کردن سرعت دارد. میزان عمق برش با اره برقی به اندازه کافی کاری می باشد. طراحی ارگونومیک این اره باعث شده تا بسیار مورد توجه کاربران قرار بگیرد. تیغه اره برقی نیز به راحتی تعویض می شود و با توجه به نوع کاربرد اره، می توان از اره افقی بر برقی یا اره افقی بر شارژی استفاده کرد. این نوع اره نیز همانند اره عمود بر یک ابزار بسیار کاربردی بوده و در بسیاری از موارد میتوان رو کاکرد آن برای برش انواع اجسام حساب نمود.

 

انواع اره افقی بر

انواع اره افقی بر شامل دو دسته اره افقی بر برقی و اره افقی بر شارژی می شود.

اره افقی بر برقی

اره افقی بر برقی با توجه به اینکه قدرت بیشتری نسبت به مدل شارژی دارد، امکان برش سطوح مختلف به صورت همزمان را دارد. وزن اره های برقی نسبت به اره های شارژی کمتر است و در استفاده های طولانی مدت بسیار پرکاربرد هستند. مهم ترین مزیتی که اره برقی افقی به نسبت به اره شارژی افقی بر دارد، این است که نیاز به شارژ مجدد ندارد و به صورت مستقیم از نیروی برق استفاده می کند.

اره افقی بر شارژی

اره افقی بر شارژی نیز به درد پروژه هایی می خورد که در آنجا امکان دسترسی به جریان برق وجود ندارد. می توانید این ابزار را به راحتی حمل کنید و در همه جا از آن استفاده کنید. اره افقی بر شارژی دارای یک باتری لیتیومی است اما وزن آن نسبت به نوع برقی بیشتر است و بیشتر مناسب پروژه های کوچک است.

 

کاربرد اره افقی بر

کاربرد اره افقی بر برقی قصابی یا اره افقی بر برقی و شارژی در صنایع مختلف می باشد. می توان با استفاده از این اره کارهایی مانند برش چوب، فلزات، گچ های پیش ساخته، کامپوزیت، کاشی، کناف، بتن و حتی سنگ را انجام داد. حتی امکان استفاده از اره افقی بر برقی در قصابی نیز وجود دارد. می توان گفت که این نوع از اره ها همه کاره هستند.

بهترین مارک اره افقی بر

برندهای زیادی این ابزار برقی را در سبد کالایی خود دارند که در میان آنها می توان به برندهای رونیکس، کرون، دی سی ای، ماکیتا، میلواکی، متابو  و ... اشاره نمود.

 

قیمت اره افقی بر

قیمت اره افقی بر در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات برقی و شارژی در مقایسه با سایر فروشگاه های دیگر بسیار منصفانه است. برای استعلام قیمت اره افقی بر برقی و شارژی می توانید با شماره های بخش فروش الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید.

 

خرید اره افقی بر

برای خرید اره افقی بر به صورت اینترنتی می توانید به وب سایت فروشگاه الکترو ابزار مراجعه کنید و یا با شماره های بخش فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.