۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره عمود بر

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

10 مورد

اره عمود بر

اره عمود بر یکی از ابزارهای پرکاربرد، حساس و بسیار ساده است که در صنایع چوب و فلز برای برش این متریال مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از اره عمود بر امکان برش دادن به صورت مستقیم و منحنی وجود دارد. کار کردن با این ابزار بسیار ساده است و نیاز به مهارت ویژه‌ای ندارد. اره عمود بر گیربکسی و سایر انواع اره عمود بر با جریان الکتریکی کار می کنند و به آن ها اره برقی گفته می شود. روش کار با این نوع اره به این صورت است که دکمه آن باید به حالت روشن باشد تا تیغه به صورت رفت و برگشتی از طرف بالا به پایین و برعکس حرکت کند و سطحی که انتخاب کرده‌اید را برش دهد. این اره برای برش دادن سطوح بلند و سطوحی که دارای قطر زیاد هستند، استفاده نمی شود و بیشتر برای برش قطعه ها و کارهای چوبی که دارای ضخامت کمی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از اره عمود بر برقی می توان برش هایی ایجاد کرد که دارای زاویه ۴۵ درجه باشند. طول عمر اره عمود بر نسبت به اره های مویی که با این اره مقایسه می‌شوند، بیشتر است. در صورت استفاده از تیغه مخصوص آهن بری می توان از این دستگاه برای برش آهن نیز استفاده کرد. اره عمود بر دارای یک نوع صنعتی با گیربکس فولادی است که برای چنین کاربردهایی نیز مناسب است. اره عمود بر یکی از پر کاربرد ترین اره ها بوده و می توان گفت که کاربرد آن از بسیاری اره ها همچون اره پروفیل بر، اره فارسی بر، اره دیسکی و .... بیشتر می باشد.

 

انواع اره عمودبر

انواع اره عمود بر که یکی از اصلی ترین ابزار های برقی مورد استفاده در صنعت چوب است، دارای دو نوع اره عمود بر صنعتی و اره عمود بر نیمه صنعتی است.

·         اره عمود بر صنعتی دارای گیربکس است و برای کار های طولانی مدت و دارای فشار زیاد کاربرد دارد.

·    اما اره عمود بر نیمه صنعتی در کارگاه نجاری مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به اره عمود بر گیربکسی قدرت، توان، وزن و حتی قیمت کمتری دارد.

·    البته امروزه نوعی شارژی اره عمود بر نیز به بازار ارائه گردیده است، اره عمود بر شارژی یک ابزار بسیار کاربردی بوده و به خصوص در مکان هایی که نیاز به برش داریم ولی پریز برق و یا دسترسی به جریان برق وجود ندارد دستگاهی فوق العاده به حساب می آید.

 

بهترین مارک اره عمودبر

هنگام خرید اره عمود بر باید به توان، دور موتور، دارا بودن پیچ تنظیم برای تنظیم کردن ضخامت برش، سبک بودن دستگاه، قابل کنترل بودن سرعت، امکان فارسی بری، راحت بودن اتصال تیغه، دارا بودن لیزر دارا بودن کلید قفل کن، دارا بودن چراغ محافظ و همچنین قابلیت اتصال به مکنده، توجه شود. بهترین مارک اره عمود بر باید همه این ویژگی ها را داشته باشد. در ادامه به برخی از بهترین مارک های اره عمود بر اشاره می کنیم.

اره عمود بر رونیکس

اره عمود بر توسن

اره عمود بر آروا

اره عمود بر کرون

اره عمود بر دی سی ای

 اره عمود بر ماکیتا

اره عمود بر متابو

 

کاربرد اره چکشی

کاربرد اره عمود بر صنایع چوب و فلز است. نام دیگر اره عمود بر اره چکشی است که برای ایجاد کردن برش های سطحی و ایجاد شکل های خاص و پیچیده بر روی چوب یا آهن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت اره عمود بر

در حال حاضر قیمت اره عمود بر با توجه به انواع آن و کاربرد هایی که دارد، متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت اره عمود بر می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی ابزار آلات برقی و شارژی، الکترو ابزار مراجعه نمایید و یا با شماره های این مجموعه تماس بگیرید و قیمت انواع محصولات مورد نیاز خود را استعلام بگیرید.

 

خرید اره عمودبر

خرید اره عمودبر ارزان و لوازم جانبی اره عمود بر از طریق اینترنت و مراجعه به وبسایت فروشگاهی الکترو ابزار امکان پذیر است. این مجموعه با حذف واسطه ها انواع ابزار آلات برقی و شارژی را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. جهت خرید بهترین مارک اره عمود بر و آشنایی با کاربرد اره عمود بر، می توانید سری به وبسایت الکترو ابزار بزنید و با مطالعه مقالات این وبسایت اطلاعات کافی قبل از خرید انواع ابزار برقی و شارژی را به دست بیاورید.