۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اره گرد بر

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

9 مورد

اره گردبر

اره گردبر یکی از ابزارآلات محبوب نجارها است که برای بریدن چوب، فلز و حتی پلاستیک از آن استفاده می شود. اره گردبر یک ابزار کوچک و قابل حمل است. به همین خاطر توسط کابینت سازان و نجار ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اره با نام‌های دیگری مانند اره دیسکی، نفوذی، اره نفوذی، اره گردبرقی، اره برقی، اره دیسکی و ... نیز شناخته می شود. این مدل از انواع اره هم به صورت قابل حمل استفاده می شود و هم قابلیت نصب کردن روی میز مخصوص را دارد. تیغه اره باید با توجه به نوع کاربرد اره گردبر، انتخاب شود. به دلیل اینکه کاربرد اره گردبر بسیار متنوع است به آن اره همه کاری نیز گفته می‌شود. در صورت اینکه این اره با تیغه مناسب تجهیز شود، می تواند انواع فلزات، نئوپان، چوب، ام دی اف و ... را به حالت های عرضی و طولی برش دهد. اره گردبر نیز مانند سایر اره های نجاری همچون اره فارسی بر و اره عمود بر یک ابزار تخصصی بوده که برای استفاده از آنها می بایست تا حدودی تجربه کار با این دستگاه ها را داشت.

 

انواع اره گردبر (اره دیسکی)

اره گردبر دارای انواع و مدل های مختلفی است که هر یک قابلیت ها و مشخصات متفاوتی دارند. با توجه به اینکه ممکن است منبع تغذیه اره گردبر متفاوت باشد، می توان آن را به سه مدل اره گردبر برقی، اره گردبر شارژی و اره گردبر پنوماتیک تقسیم‌بندی کرد.

·         انواع اره گردبر شارژی دارای باطری هستند و قدرت کمتری نسبت به مدل های برقی دارند.

·         مدل پنوماتیک اره برقی که به آن اره بادی هم گفته می‌شود، با استفاده از هوای فشرده کار می کند و قدرت آن بسیار بالا است.

·          برای مصارف صنعتی و سنگین از اره های گردبر پنوماتیک یا اره بادی استفاده می شود.

 با توجه به کارکرد نیز انواع اره گردبر به تو به دو دسته اره گردبر مستقیم بر و اره گردبر کرمی شکل تقسیم بندی می شوند.

 از آنجا که تیغه های این دستگاه قابل تعویض هستند و در یک محور مستقیم حرکت می کنند به این اره ها اره مستقیم بر گفته می شود. بیشتر انواع اره های گردبر موجود در بازار از نوع مستقیم بر هستند.

 اره گردبر کرمی شکل نیز دارای سرعت بسیار بالایی است و در کارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از مدل ها و انواع اره گردبر با توجه به زمینه کاری شما قابل انتخاب است.

 

کاربرد اره گردبر (اره نفوذی)

کاربرد اره گردبر برای برش دادن قطعات در اندازه های دلخواه است. دقت این اره ها نسبت به سایر دستگاه های دستی که برای ظریف کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، کمتر است. کاربرد اره گردبر در نجاری و کابینت سازی است؛ اما می‌توان روی متریال مختلف نیز مانند اتصالات چوبی و فلزی از آن استفاده کرد.

 

قیمت اره گردبر

قیمت اره گردبر نسبت به سایر ابزار های مشابه ارزان تر است. جهت مشاهده لیست قیمت انواع اره گردبر می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه کنید.

 

خرید اره گردبر

به منظور خرید اره گردبر ارزان می توانید با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید. این مجموعه انواع ابزار آلات برقی و شارژی را به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده خریداری می‌کند و با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار مشتریان قرار می دهد.