۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پروفیل بر

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

پروفیل بر

اره پروفیل بر یا پروفیل بر دیسکی، یکی از ابزار آلات برقی و بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف مانند کشتیرانی، ساختمان سازی، خودروسازی و ... است. این مدل از انواع اره نسبت به فرز های آهنگری دقت بالاتری دارد و می توان برای برش دادن پروفیل های گوناگون به صورت دقیق و محاسبه شده از آن استفاده کرد. موتور اره پروفیل بر برقی دارای توان و قدرت متفاوتی است. هرچه قدرت موتور و توان آن بیشتر باشد، سرعت و قدرت برش دستگاه نیز بالاتر می‌رود. یکی از اجزای اصلی و کاربردی پروفیل بر گیره دستگاه است. این وسیله تیغه را محکم نگه می دارد و باعث می شود تیغه با قدرت و به درستی حرکت کند. تیغه دستگاه نیز برای برش دادن انواع پروفیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه تیغه دستگاه دارای مقاومت بالاتری باشد، برای برش فلزات ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام خرید پروفیل بر دیسکی و انواع اره پروفیل بر، باید به مدل، قدرت موتور، اندازه و وزن دستگاه، سرعت، دور موتور، جنس، بدنه و طراحی دسته آن، توانایی و قابلیت برش با زاویه، اندازه تیغه، گیره دستگاه، طول سیم و قیمت اره پروفیل بر توجه داشته باشید.

کاربرد دستگاه پروفیل بر نسبت به سایر اره های کمی متفاوت است و در واقع اره عمود بر، اره گردبر و اره فارسی بر بیشتر در کارگاه های نجاری به کاربرده می شوند ولی اره پروفیل بر بیشتر در کارگاه های آهنگری به کار برده می شوند.

 

 

انواع اره پروفیل بر

انواع اره پروفیل بر شامل دو دسته صنعتی و نیمه صنعتی می شوند.

·    اره پروفیل بر صنعتی کاربرد وسیعی دارند و در صنایع بزرگی مانند خودروسازی، ساختمان سازی و ساخت ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

·    پروفیل بر های نیمه صنعتی نیز بیشتر در ساخت قالب های در و پنجره ساختمان سازی و موارد این چنینی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کاربرد پروفیل بر

اره پروفیل بر در واقع یکی از ابزارهای برقی می باشد که برای انجام برش روی فلزات از آن استفاده می شود. البته امکان برش روی چوب نیز با استفاده از پروفیل بر وجود دارد. در بعضی از مواقع که برای برش فلزات ضخیم نیاز به ابزار و اره برقی وجود دارد، از پروفیل بر استفاده می شود.

 

قیمت اره پروفیل بر

قیمت اره پروفیل بر با توجه به سطح کاری و کیفیت آن متفاوت است. عوامل زیادی هستند که روی قیمت اره پروفیل بر تاثیر دارند. با توجه به راهنمای خرید اره پروفیل بر می توانید به عواملی مانند قدرت موتور، اندازه دستگاه، دور موتور و جنس بدنه دقت کنید و انواع اره پروفیل بر با قیمت مناسب را از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار خریداری نمایید.

 

راهنمای خرید اره پروفیل بر

جهت خرید پروفیل بر ارزان ولی با کیفیت مناسب می توانید با مراجعه به راهنمای خرید اره پروفیل بر، مشاهده کاربرد ها و انواع آن یکی از بهترین برندهای اره پروفیل بر را خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار به عنوان یکی از مراکز فروش انواع ابزارهای برقی و شارژی، بهترین ابزارهای برقی و شارژی موجود در بازار را با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما به منظور مشاهده انواع مدل های پروفیل بر و مقایسه لیست قیمت اره پروفیل بر برقی می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید. در صورت تمایل با بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس بگیرید و محصولات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.