۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

بتن کن

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

14 مورد

بتن کن

ابزارهای برقی و شارژی زیادی برای سهل کردن ساخت و ساز و همچنین تخریب وجود دارند. یکی از این ابزارها، دریل بتن کن بوده که دارای کاربردهای زیادی است. از کاربردهای این ابزار می توان به سوراخکاری بر روی بتن، سنگ و سرامیک اشاره کرد؛ همچنین یکی از کاربردهای آن تخریب بتن، موزاییک و سیمان ساختمان برای بازسازی است؛ مثلا قصد دارید ساختمانی که دارای کف موزاییک شده است را به کف سرامیکی تبدیل کنید. با این دستگاه می توانید موزاییک ها را تخریب کرده و سپس به جای گذاری سرامیک بپردازید.

بتن کن‌ها معمولا از انواع دریل بسیار قدرتمندتر از دریل های معمولی هستند که به سه حالت کار می کنند. این سه حالت عبارت هستند از: حالت دورانی (در این حالت مانند دریل معمولی عمل می کند)، حالت چکشی و دوران به طور هم زمان (برای ایجاد سوراخ های بزرگ بر روی مواد سخت مانند بتن کارکرد دارد) و حالت چکشی (با قرار دادن در این حالت می توان به کار تخریب پرداخت).

بتن کن هایی که فقط حالت چکشی داشته و کارشان عملیات تخریب است، بسیار قوی بوده و برای کارهای حرفه ای استفاده می شوند. عملکرد این نوع بتن کن شبیه چکش تخریب یا هیلتی بتن کن است.

انواع بتن کن

همان طور که می دانید ابزارهای برقی و شارژی دارای مدل ها و انواع مختلفی هستند؛ اما دریل بتن کن را می توان به دو نوع اصلی دسته بندی کرد:

بتن کن چهار شیار: این نوع بتن کن دارای قلم های سبک تر و نازک تر نسبت به نوع دیگر بتن کن بوده و بیشترین قطر قلم استفاده شده در این ابزار، 30 میلی متر است. این نوع ابزار برای کارهای سبک و سوراخکاری بتن، گچ، سیمان، سرامیک، موزاییک، کاشی و آجر بیشترین استفاده را دارد و کمتر برای عملیات تخریب استفاده می شود و اگر برای عملیات تخریب نیز استفاده شود برای عملیات تخریب سبک استفاده دارد.

بتن کن پنج شیار: این نوع بت کن دارای قلم های سنگین تر و بزرگ تر نسبت به نوع قبلی بتن کن بوده و حداقل قلم استفاده شده در این نوع ابزار دارای قطر 34 میلی متر است. وزن این نوع دستگاه نسبت به نوع قبلی بیشتر بوده و برای کارهای سنگین و تخریب، بیشترین استفاده را دارد. با توجه به اینکه وزن این نوع دستگاه معمولا بالای 5 کیلوگرم بوده دارای سرعت کنترل با تغییر 5 یا 6 وضعیت است.

آشنایی با بهترین مارک بتن کن

با توجه به اینکه در بازار مارک ها و انواع مختلفی از ابزارهای شارژی و برقی وجود دارد، آشنایی با بهترین مارک بتن کن یک اصل برای خرید موفق خواهد بود.

بتن کن رونیکس: این برند، یکی از برندهای موفق بوده که دارای بهترین ابزار برقی و شارژی است. دارای انواع مدل مختلف دریل بتن کن 4 شیار و 5 شیار بوده که ویژگی برخی از آنها قفل سوییچ، بلبرینگ ضد غبار، کلید ضد غبار، استفاده آسان، قابلیت چرخش 360 درجه، قابلیت راست گرد و چپ گرد، طراحی مخصوص و کنترل سرعت است. این مارک را می توان جزء دسته بهترین بتن کن ارزان نیز قرار داد.

بتن کن توسن: این برند، یکی از برندهای معروف و موفق داخلی بوده که دارای مدل های مختلفی است. برخی از مدل های این برند دارای ویژگی هایی چون کنترل کننده سرعت، تنظیم کننده جهت قلم، عملکرد پر قدرت، بالشتک صنعتی عایق بندی شده، آرمیچر با کیفیت، دسته ارگونومیک به همراه روکش ضد تعریق و کابل بلند با روکش با کیفیت است.

دیگر انواع بهترین مارک بتن کن: برخی دیگر از انواع بهترین مارک این نوع ابزار با نام های بتن کن آروا، بتن کن کرون، بتن کن دی سی ای، بتن کن ماکیتا و بتن کن متابو شناخته می شوند.

قیمت بتن کن

قیمت بتن کن با توجه به نوع، مدل و مارکی که دارد، متفاوت است. برای اینکه از قیمت انواع بتن کن و هیلتی اطلاع پیدا کنید، کافی است با کارشناسان اکتروابزار تماس داشته باشید. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی نموده است تا با تامین انواع ابزار های خود علاوه بر اطمینان از اصالت این محصولات بهترین قیمت را نیز برای مصرف کنندگاه به همراه داشته باشد.  البته به طور کلی می توان گفت این ابزار با توجه به کارایی که دارد و کار را برای استاد کار آسان می کند، دارای قیمت مناسبی است.

 

راهنمای خرید بتن کن

دستگاه را با توجه به کارایی که دارد، تهیه کنید. قدرت و توان دستگاه را در نظر بگیرید. اگر به ابزاری نیاز دارید که فقط کار تخریب انجام دهد، می توانید به جای تهیه دستگاه بتن کن، دستگاه هیلتی یا همان چکش تخریب تهیه کنید. حواستان باشد که ابزار تقلبی در بازار زیاد است، پس بهترین راه خرید موفق این است که ابزار مورد نیاز خود مانند بتن کن را از شرکت های معتبری چون الکتروابزار تهیه کنید. این شرکت به دلیل تهیه ابزار خود از شرکت اصلی و بدون واسطه، مارک های اصلی را به مشتری ارائه داده و دارای گارانتی معتبر است. کافی است با کارشناسان الکتروابزار تماس بگیرید و از راهنمایی آنها سود برده و مراحل خرید را تکمیل کنید.