۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سنباده لرزان

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

6 مورد

سنباده برقی

آیا تا به حال به عنوان یک نجار یا کسی که با چوب کار می‌کند، برای تولید یک محصول از سنباده استفاده کردهاید؟ قطعا تا به حال با این وسیله به صورت دستی کار کردهاید تا سطح چوب را صاف کنید. اما کار با سنباده های سنتی کمی سخت و پر زحمت است. ابزار برقی در بسیاری از حرفه ها به کمک انسان آمده تا کاره را برای او آسان تر کند از این رو سنباده برقی ساخته شده است تا سنباده کشی راحتتر و پر سرعت‏تر انجام شود. اگر بخاطر اهمیت این محصول قصد خرید آن را دارید با الکترو ابزار همراه باشید تا اطلاعات مهم درباره خرید سنباده برقی را به شما بدهیم.

سنباده برقی چیست؟

همانطور که در بالا بیان کردیم، سنباده برقی دستگاهی است که نیروی الکتریکی را به جنبشی یا به اصطلاح لرزان تبدیل میکند و با این روش سطح یک چوب را مانند یک سمباده کاغذی سنتی صاف میکند. کار با دستگاه سنباده معمولا بسیار راحت است و حتی افراد تازه‏کار نیز مانند نجاران حرفهای میتوانند عملیات سنباده کشی را به راحتی با این دستگاه انجام دهند.

انواع سنباده برقی

انواع مختلفی از دستگاه سنباده برقی وجود دارند که هر کدام کارایی متفاوت داشته و دارای ویژگی‌های خاصی هستند‌. از این انواع می‌توان به :

سنباده برقی تسمه ای

سنباده برقی دیسکی

سنباده لرزان تخت

سنباده لرزان گرد یا استوانه و ....

اشاره نمود

 تمام این انواع یک کار یعنی سنباده زنی را انجام می‌دهند با این تفاوت که به عنوان مثال از سنباده تسمه‌ای و دیسکی در کارخانه‌ها و کارگاه‌های بزرگ استفاده می‌شود. سنباده لرزان و تخت، گرد یا استوانه‌ای برای مصارف کارگاهی یا حتی خانگی نیز می‌توانند کاربردی باشند. سنباده برقی دیواری نیز وجود دارد که برای سنباده کناف از آن استفاده می‌شود.

نحوه کاربرد سنباده برقی

نحوه کار و کاربرد سنباده برقی بسیار آسان است. برای انواعی که در کارهای سبک از آن‌ها استفاده می‌شوند، کاغذ سنباده را سر دستگاه قرار داده و کار را شروع می‌کنیم. نمونه‌هایی که کار سنگین انجام می‌دهند معمولا سری ثابت دارند و هرچند وقت یکبار تعویض می‌شوند.

بهترین سنباده برقی

در بازار دستگاه‌های سنباده برقی زیادی وجود دارند که معمولا بهترین آن‌ها به صورت چندکاره استفاده می‌شوند و ممکن است نیاز به کاغذ سمباده نداشته باشند. و بهترین برنده ای بازار در بین برندهای ایرانی می توان به رونیکس، توسن، کرون، دی سی ای و در بین برندهای جهانی به ماکیتا، متابو، میلواکی و هیتاچی اشاره نمود.

قیمت سنباده برقی

قیمت دستگاه سنباده برقی بر اساس کیفیت، کشور سازنده دستگاه و ویژگی‌های آن می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت سنباده برقی می‌توانید به سایت‌های اینترنتی فروش این دستگاه مانند الکتروابزار مراجعه کنید تا قیمت به روز را ببینید. در فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی شده است تا با تامین انواع ابزارهای برقی و دستی به طور مستقیم از تولید کننده و یا وارد کننده علاوه بر اطمینان از اصالت محصول بهترین قیمت را نیز برای مشتری به همراه داشته باشد.

خرید سنباده برقی

خرید سنباده برقی چوب یا دیواری می‌تواند به راحتی از طریق مراجعه به فروشگاه‌های ابزارفروشی یا سایت‌های فروش آنلاین انجام شود. اما قبل از خرید باید از کیفیت دستگاه به ویژه توان موتور و سیستم الکتریکی آن اطمینان حاصل کرد. هم‌چنین باید دستگاه دارای گارانتی باشد تا در صورت وجود مشکل تعمیر یا تعویض شود.