۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

میخکوب و منگنه کوب برقی

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

5 مورد

میخکوب و منگنه کوب برقی و شارژی

برای تولید محصولات چوبی علاوه بر ابزارآلاتی مانند اره های برقی و شارژی مختلف، نیاز به ابزاری وجود دارد تا با استفاده از آن بین قطعات مختلف چوبی اتصال ایجاد کرد. امکان استفاده از چکش های معمولی برای این کار وجود دارد؛ اما در کارگاه های نجاری که حجم کار بالا است استفاده از یک ابزار سریع و قدرتمند مانند میخکوب و منگنه کوب برقی یا میخکوب و منگنه کوب شارژی می تواند راه حل مناسبی باشد. این ابزار برقی و شارژی کاربردی می تواند باعث افزایش سرعت تولید محصولات چوبی شود. البته برای خرید این ابزار باید به مشخصات میخکوب و منگنه کوب برقی دقت شود. از مشخصات منگنه کوب و میخکوب برقی می‌توان به این نکته اشاره کرد که این دستگاه دارای اقلام همراهی مانند میخ و سوزن منگنه است. این دستگاه دارای یک دسته ارگونومیک است که روکش لاستیکی دارد و برای کاهش لرزش و خستگی کاربر مناسب است. منگنه کوب و میخکوب برقی یک کلید تنظیم قدرت دارد و وزن آن بسیار پایین است. به همین خاطر کاربر هنگام استفاده از آن خسته نمی شود. دستگاه دارای قفل کن منگنه است.

 

بهترین میخکوب و منگنه کوب برقی و شارژی

بهترین میخکوب و منگنه کوب برقی موجود در بازار در برند های مختلف موجود است. امروزه نیاز این ابزار در صنعت به خوبی احساس می شود. چرا که دارا بودن یک ابزار خوب می تواند منابع انسانی را چندین برابر کند؛ بنابراین بهتر است از ابزار های باکیفیت برای انجام کارهای صنعتی استفاده شود. دستگاه میخکوب و منگنه کوب برقی و شارژی نیز اگر کیفیت قابل قبولی داشته باشد، دارای مزایای بسیار زیادی است. از جمله مزایای استفاده از میخکوب برقی می توان به وزن بسیار کم آن نسبت به میخکوب بادی اشاره کرد. قیمت میخکوب برقی بسیار به صرفه تر از میخکوب بادی است و مدل های متنوعی دارد. از بهترین میخکوب ها و منگنه کوب های برقی می توان به میخکوب و منگنه کوب برقی رونیکس، میخکوب و منگنه کوب برقی المکس، یوشیتا، اریکسون، پاور پلاس، تروتک و... اشاره کرد.

 

قیمت میخکوب و منگنه کوب برقی

برای مشاهده قیمت میخکوب و منگنه کوب ارزان می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. با توجه به اینکه انواع برندهای تولیدکننده میخکوب و منگنه کوب برقی متفاوت هستند، هر یک از این دستگاه ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. به همین خاطر قیمت آن ها نیز با یکدیگر فرق دارد. جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت انواع میخکوب و منگنه کوب برقی می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید و یا از طریق تماس با شماره های الکترو ابزار قیمت دقیق محصولات را از کارشناسان بخش فروش سوال کنید.

 

راهنمای خرید میخکوب و منگنه کوب برقی و شارژی

اطلاع از موارد مهم در راهنمای خرید میخکوب و منگنه کوب برقی قبل از خرید لازم است تا بتوانید یک خرید اصولی داشته باشید. انواع میخکوب و منگنه کوب برقی به خاطر داشتن نوع محفظه نگه دارنده به دو دسته میخکوب های مخزن ردیفی و میخکوب های حلقه ای یا سرگرد تقسیم می شوند. البته این میخکوب ها از نظر منبع تغذیه نیز به 4 نوع میخکوب گازی، برقی، شارژی و بادی تقسیم می شوند. از نظر گیج نیز میخکوب ها دارای انواع متفاوتی هستند. به همین خاطر بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی در رابطه با مشخصات میخکوب و منگنه کوب برقی داشته باشید و با بهترین مارک های تولید کننده این ابزار صنعتی آشنا باشید. به منظور کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قیمت و مشخصات انواع میخکوب و منگنه کوب برقی می توانید با شماره های بخش فروش فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان این مجموعه تمام اطلاعات لازم برای خرید میخکوب و منگنه کوب برقی را به دست آورید.