۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اور فرز نجاری

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

اورفرز

اورفرز نجاری چیست؟ به طور کلی باید گفت یکی از اختصاصی ترین ابزارهایی که در صنعت چوب استفاده می شود اورفرز است و می توان آن ها را در طیف وسیعی از کارهای نجاری به کار برد.

لوازم جانبی اور فرز

در بالا گفته شد که اورفرز نجاری چیست، در این بخش می خواهیم لوازم جانبی مربوط به اورفرز را معرفی کنیم. به طور کلی لوازم جانبی این ابزار ها شامل موارد زیر می شوند؟

  • میز اور فرز: میز اورفرز یکی از لوازم جانبی اورفرز بوده و به منظور قرار دادن چوب روی آن و انجام کارهای نجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع میز ها دارای سایز های مختلفی بوده و معمولا با توجه به کاربرد اورفرز می توان مناسب ترین سایز را انتخاب نموند.
  • پایه اور فرز: پایه هم جزء دیگر از لوازم جانبی اورفرز بوده و برای بهبود کارهای نجاری مورد استفاده قرار می گیرد. پایه ها معمولا برای هدایت بهتر ابزار کارایی دارند.
  • مته اور فرز: مته اور فرز برای شکل دهی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این قسمت روی کولت نصب شده و دارای انواع گوناگونی هستند. با توجه به کاری که نجار می خواهد می دهد باید مناسب ترین مته اورفرز را به کار ببرد.
  • ست تیغ اور فرز: به طور کلی می توان تیغه اورفرز را به دو دسته تیغه های کپی تراش که به منظور شکل دهی به لبه های چوب و تیغه های شیار زن که برای خالی کردن چوب مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین مارک اورفرز

در بازار انواع مختلفی از اورفرز ها وجود دارد، اما ارزانترین اورفرز نسبت به کیفیت شامل موارد زیر می شود:

  • اورفرز دی سی ای: این اورفرزها تقریبا 6 کیلوگرم وزن داشته و از توان مصرفی 1650 وات برخوردارند. دور اورفرز دی سی ای 22000 هزار در هر دقیقه است. این نوع از اورفرزها قابلیت کنترل سرعت و قابلیت برش با زاویه را ندارند. به علاوه اورفرزهای دی سی ای تنها قادر به برش صفحات چوبی با قطر 12 میلی متر هستند.
  •  اورفرز کرون : اورفرز کرون ساخت کشور چین بوده و این ابزارها 4.2 کیلوگرم وزن دارند. دور این ابزار بین 10000 تا 20000 هزار در هر دقیقه بوده و از توان مصرفی 1400 وات برخودار است.
  • اورفرز رونیکس: این مدل از اورفرزها هم دارای 6 کیلو وزن بوده و از قابلیت کنترل سرعت و برش زاویه ای برخوردارند. این اورفرز ها دارای حفاظ بوده و تنظیم دور آن ها در 6 حالت انجام می شود.
  • برندهای بسیار زیادی علاوه بر برندهای یاد شده وجود دارند که برخی نسبت به سایرین دارای برندینگ و کیفیت های بهتری و یا پایین تری هستند از قبیل برند آروا، ماکیتا، متابو، توسن و ...

کاربرد اورفرز

اورفرزها برای کارهایی همچون فرم دهی و شکل دهی لبه چوب، سوراخ کاری، ابزار زنی، پرداخت چوب و کف تراشی استفاده کرد. معمولا اسایتد ایران از این ابزار به منظور ابزار زنی لبه چوب مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت اورفرز

لیست قیمت انواع اورفرز را میتوانید در الکتروابزار مشاهده و در صورت وجود هر گونه سوالی از پشتیبانی اطلاعات لازم را کسب نمایید. قیمت یک اورفرز به عوامل مانند برند، کیفیت و تعداد تغیه هایی که روی آن قرار گرفته بستگی دارد. به طور کلی لوازم جانبی همراه اورفرز تاثیر زیادی روی قیمت آن خواهند داشت.

راهنمای خرید اورفرز

الکتروابزار یکی از مراکز فروش اینترنتی اورفرز در ایران است، در این مرکز شما می توانید ارزانترین اورفرز را با بالا ترین کیفیت خریداری کنید. این فروشگاه سعی نموده است تا بتواند با تامین انواع سنگ فرز ها و به خصوص اور فرز، مینی سنگ و سایر ابزار آلات برقی و دستی به طور مستقیم از شرکت و بدون واسطه با بهترین قیمت به دست مصرف کننده برساند.