۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

بالابر برقی

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

7 مورد

بالابر برقی

حتما شما هم تا به حال در محیط کارگاه یا محل کار خود نیاز به جابه جایی محصولات یا وسایل سنگین از یک طبقه به طبقه دیگر را داشتهاید. در این صورت اهمیت بالابر برقی بسیار مشخص خواهد شد. این ابزار برقی که مانند آسانسور عمل کرده و به کمک انواع سیم بکسل در بالا بردن و پایین آوردن وسایل مختلف بسیار به ما کمک میکند.در ادامه این مطلب به همراه الکتروابزار درباره بالابر برقی، کاربرد و راهنمای خرید آن اطلاعات کامل را ارائه میدهیم.

بالابر برقی چیست؟

بالابر برقی یا وینچ برقی یکی از پرکابردترین وسایلی است که در بیشتر کسب و کارها مانند مغازهها، رستوران‏ها و فروشگاهها از آن استفاده میشود که توسط آن میتوان افراد و وسایل را بالا یا پایین برد. این وسیله با برق کار میکند و از لحاظ کارایی شبیه به آسانسور است. گاهی اوقات بالابر برقی با کابین مانند اناق ارائه می‌شود و گاهی هم دیوارهها برداشته می‌شوند. معمولا این بالابرها وزن‏های پایین تا بسیار بالا را می‏توانند حمل و جابه جا کنند.

کاربرد بالابر برقی  یا وینچ برقی

بالابر برقی بر اساس مکانی که در آن نصب میشود، می‏تواند کابردهای مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال بالابر برقی مغازه برای جابه جایی وسایل سنگین و کالاها از آن استفاده می‌شود. اما از بالابر برقی خانگی که همان آسانسور است برای جابه جایی افراد بین طبقات یک خانه استفاده می‌شود. معمولا بالابر برقی که در مغازه استفاده می‌شود، ظرفیت باری کمتری نسبت به بالابر برقی خانگی دارد. همچنین از بالابر برقی صنعتی هم در سایت‏های ساختمان سازی برای جابه جایی مصالح و کارگران استفاده میشود.

بهترین مارک بالابر برقی

برندهای بالابر یا وینچ برقی زیادی در بازار موجود هستند که هر کدام از آن‌ها میتوانند کاربرد یا ویژگی مخصوص به خود را داشته باشند. از این برندها می‏توان به استرانگر، رونیکس، الکتروهاست،ویتال و محک اشاره کرد. بعضی از این برندها خارجی و تعدادی نیز ایرانی هستند که از کیفیت خوب برخوردارند.

خرید بالابر برقی

برای خرید بالابر برقی باید به موارد مختلفی توجه کرد و آنها را رعایت کرد تا بتوان محصول خوبی را انتخاب کرد. مهم‏ترین موردی که برای یک بالابر برقی در نظر گرفته می‌شود، قطعات و شرکت تولید کننده آن است. هر چقدر قطعات با کیفیت‏تر و شرکت بالابر برقی سازی محبوبتر باشد، محصول خریداری شده بهتر عمل می‌کند. همچنین باید نظر دیگران را درباره بالابر انتخابی خود بپرسید تا با اطمینان بالا خرید را انجام دهید.

قیمت بالابر برقی

بر اساس مواردی که در بالا برای کاربرد و بهترین مارک بالابر برقی ذکر کردیم، قیمت این وسیله ممکن است متغیر باشد. به عنوان مثال قیمت بالابر برقی که در خانه استفاده میشود، بسیار بیشتر از بالابر برقی مغازه است. برای اطلاع بیشتر از قیمت‏های به روز شده این وسیله بهتر است که سایت‏های نمایندگی فروش آن را مشاهده کنید.