۰۲۱ ۷۷۴۰ ۳۱۹۲
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنده نجاری برقی

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

تنظیم جهت نزولی

   

4 مورد

رنده برقی

رنده برقی چوب یا رنده نجاری به منظور هموار کردن و صاف کردن پستی و بلندی های روی سطح چوب استفاده می شود. همانطور که می دانید پس از برش چوب ممکن است برخی از عیوب ظاهری روی سطح چوب همچنان باقی مانده باشد و نیاز به هموار کردن داشته باشند. به همین خاطر از رنده برقی به منظور هموار کردن این پستی بلندی ها و برطرف کردن عیوب ظاهری استفاده می شود. مشخصات انواع رنده برقی برند های مختلف، متفاوت است. این رنده ها معمولاً بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ قدرت توان دارند. وزن دستگاه ها متفاوت است و سرعت دوران تیغه آن ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد؛ اما همگی قادر هستند سطوح ناهموار چوب را صاف و یکدست کنند. این دستگاه برقی یک کلید پاور یا روشن و خاموش دارد و دارای یک دسته است که می توان با استفاده از آن دستگاه را به جلو حرکت داد. توپی رنده برقی نیز برای نگه داشتن تیغه و کنترل چرخش آن مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت حرکت توپی رنده برقی ۸ هزار تا ۱۲ هزار دور در دقیقه است.

رنده برقی نیز همانند اره عمود بر و اره گردبر جزء دستگاه های جدانشدنی از ابزار نجاری هستند که وجود آنها در هر کارگاه نجاری لازم است.

 

 کاربرد رنده برقی

کاربرد رنده برقی در صنایع نجاری برای رنده کردن قطعات چوبی و صاف کردن سطوح چوبی است. گاهی اوقات می توان با استفاده از رنده های چوبی صنعتی، حتی به قطعات چوبی فرم هم داد. در حال حاضر رنده های دستی برقی به صورت شارژی و سیم دار در بازار موجود است. با استفاده از رنده برقی یک لایه از سطح چوب برداشته می شود تا کیفیت سطح آن بهتر شود و قطعات اضافی از بین برود. رنده نجاری به دو صورت رنده برقی دستی و رنده برقی کارگاهی یا صنعتی در بازار وجود دارد. مکانیزم عمل آن ها کمی با یکدیگر متفاوت است.

·         با استفاده از رنده برقی کارگاهی و صنعتی امکان تغییر شکل روی سطح چوب وجود دارد.

·    اما با استفاده از رنده دستی برقی، تنها می توان سطح چوب را صاف کرد و برای تغییر شکل نیاز به استفاده از رنده برقی صنعتی است.

 

 

 بهترین مارک رنده برقی

بهترین مارک رنده برقی موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار موجود است. در ادامه برخی از معروف ترین برندهای رنده برقی را به شما معرفی می کنیم.

 

رنده برقی آروا

رنده برقی رونیکس

رنده برقی توسن

 رنده برقی کرون

 رنده برقی دی سی ای

 رنده برقی ماکیتا

 رنده برقی متابو

 

قیمت رنده برقی

قیمت رنده برقی به عوامل بسیاری وابسته است، مهمترین عوامل موثر در قیمت رنده برقی عبارتند از :

1-        قدرت موتور دستگاه

2-      نوع برند و خدمات پس از فروش

3-     نحوه و محل تامین رنده برقی

4-       مدل و قابلیت های دستگاه و ...

ع.املی هستند که در قیمت دستگاه موثرند. فروشگاه اینترنتی الکتروابزار سعی نموده است تا با تامین این ابزار برقی و سایر محصولا ت فروشگاه به طور مستقیم از شرکت تولید کننده علاوه بر اطمینان از اصالت کالا با حذف واسطه قیمت آن را در بهترین سطح به مشتریان عرضه می دارد.

 

خرید رنده برقی

برای خرید رنده برقی ارزان و استعلام قیمت رنده برقی می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی الکترو ابزار مراجعه نمایید. این فروشگاه به صورت مستقیم انواع ابزارآلات شارژی و برقی را از شرکت‌های تولید کننده خریداری می‌کند و با قیمت های مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهد.